Що не кажи, а таки вміють створювати гарний настрій творці ранкового лотерей­ного телешоу «Лото-Забава». І слова потрібні знайдуть, і про чергове свято розповісти не забудуть, і висловлювання відомих людей процитують. І все це не просто так, а завжди доречно, вчасно, до теми великих грошей та щасливих миттєвостей.

Чи ви знали, панове, що існує таке свято, як Міжнародний День щастя? А ви читали колись дотепний вислів Мерелін Монро, що краще плакати в Роллс-Ройсі, ніж у набитому пасажирами трамваї? Для нас, зізнаємося, це були цікаві несподіванки, які із самого по­чатку програми зробили її оригінальною, несхожою на інші (подякуємо ведучому та сценаристам).

До речі, цієї неділі на головній лотерей­ній сцені України ми побачили лише одного ведучого — Анатолія Гнатюка, але його ар­тистизму та емоційності з лишком вистачило на весь розіграш, ще й у запасі залишилося! 

У КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ ПОПОВНЕННЯ

Ви можете сказати, що загалом програма йшла за звичним сценарієм, і будете пра­ві — в центрі уваги знову були лототрони, щасливі переможці та мільйони гривень. Ви щось маєте проти? Звичайно ні, адже саме заради того, щоб крутилися лототро­ни та вигравалися мільйони, кожної неділі о 9:00 починаються прямі ефіри розіграшів «Лото-Забава». Тож, давайте порахуємо, що подарував учасникам розіграш 1128 тиражу, хто виграв приємні пересічні призи, а кому доведеться… «плакати в Роллс-Ройсі».

Почнемо з «Парочки». Цього разу жодному з учасників не вдалося виграти максималь­ні 300 000 гривень — приз чекає на вас за тиждень. В інших призових категоріях, як завжди, виявилося чимало переможців. Ре­комендуємо і вам зазирнути в результати ти­ражу (стор.4), щоб перевірити свої пірамідки в білетах, не випускаючи з уваги ні кут, ні лі­нію, ні вершину. Все це вірні ознаки виграшу!

Розіграш «Мані на дивані» цієї неділі знову порадував «несплячими» учасни­ками, які дивилися прямий ефір. Спочатку до студії додзвонила­ся пані Ольга з Києва і    вигра­ла 10 000 гривень. А у другому «раунді» телефонували зі студії на телефон, обраний жеребом, й знову успішно. Пан Олександр із Хмельницької області вгадав вагу кульок і також виграв 10 000 гривень.

І знову про Роллс-Ройс, пано­ве. «Велика гра» була тривалою (з лототрону випало 27 виграш­них кульок) і виявила того са­мого щасливчика, якому статус мільйонера напевно не дозво­лить кататися на трамваї?! Но­воспеченим мільйонером «Лото-Забава», 387м у загальному списку й 7м цього року, став учасник, який придбав лоте­рейний білет у Київській області. Вітаємо з перемогою, мільйонере! А як оформити виграш, дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21 00 65.

ЗАГАДАВ ВИГРАТИ ПОБІЛЬШЕ

А зараз… знову про мільйони. Коли було відновлено «Багаті та відомі», ми говори­ли, що загалом за роки проведення цього конкурсу виграно багато-багато мільйонів гривень. Та ось, цієї неділі загальна сума при­зів, виграних вже у відновленому конкурсі (5 тиражів), перетнула мільйонний рубіж і становить 1 200 000 гривень. Свою руку до цієї приємної події приклав (у прямому сенсі слова, коли натиснув на кнопку) головний переможець «Багаті та відомі» 1128 тиражу Олександр Миколайович Могильний із мі­ста Апостолове Дніпропетровської облас­ті, який виграв 250 000 гривень. Інтерв’ю з переможцем до вашої уваги.

— Ви пам’ятаєте свої відчуття чи думки в той момент, коли тиснули на кнопку, пане Олександре?

— Дуже добре пам’ятаю — загадував ви­грати суму побільше.

— Результатом задоволені?

— Цілком, 250 тисяч — це приємна сума. І мій найбільший виграш у «Лото-Забава» за майже 20 років участі.

— Наш фотокореспондент сфотогра­фував Вас разом із сестрою. Вона також ветеран лотереї?

— Завдяки мені (сміється). Юлії дістався перший номер, а мені сьомий, ми сиділи    май­же поруч, але призовим став мій, жовтий ряд.

— Що хочете розповісти про себе чита­чам газети?

— Якщо коротко, — мені 44 роки, працюю водієм, був одружений, зараз маю кохану жін­ку, її звуть Ірина.

— Тобто, є на кого витрачати виграш, кому подарунки робити?

— Є, і це чудово, буду дарувати!

На цих словах пана Олександра зробимо акцент. Шановні друзі, бережіть себе під час пандемії, купуйте білети онлайн! А якщо вже за­йшли на сайт msl.ua, то купіть білетики не лише собі, а й своїм рідним, друзям, кумам з іншого міста, коханій людині. Новий сервіс «Подарувати білети» — це оригінальний спосіб нагадати про себе, освідчитися у коханні, просто виявити повагу тим, хто далеко від вас. А у часи    каран­тину — це просто знахідка, по­годьтесь! Отже, даруйте білети онлайн білети «Лото-Забава», і хай пощастить усім нам!