Вітання вам, панове «забавний» народ, у новому 2005-му році!

Даруйте, що не мали можливості поспілкуватися на шпальтах газети в перших числах січня – країна відпочивала. Відпочивала від бурхливих політичних подій, які потрусили Україну не гірше за 10-бальний землетрус. Від новорічних святкувань, які, як завжди, перетворилися на свято смачної їжі та добрячої випивки. Країна відпочивала, й куди вже тут до поліграфічних та поштових клопотів, – тож і наш «Азарт» був приречений на тижневу бездіяльність.

І лише лотерейна гра, незважаючи на штучні та природні перешкоди, ані на мить не зупиняла свій стрімкий біг. «Лото-Забава», неначе сонечко, не знає втоми, й кожної неділі, щоб там не сталося в світі, поспішає до вас, дорогі друзі, до ваших домівок, міських та сільських, щоб подарувати радісну мить азарту, хвилюючі переживання в очікуванні лотерейного дива, розваг і екстазу, – словом, все те, що зветься словом ГРА. «Лото-Забава» завжди з вами, вона не зрадить і не обдурить, вона надійна, дружня, цікава. Так було завжди, з самого початку лотереї, так є й буде, доки продовжуватиметься улюблена народом лотерейна гра «Лото-Забава».

Напередодні новорічних свят ми встигли гучно заявити про вражаюче нововведення, яке організатори гри назвали Новим Законом (на кшталт того, що діялося тими бурними тижнями в законодавчих органах країни). Насправді ж сталося саме те, чого бажала більшість із вас, про що ви писали й до МСЛ, і до нашої редакції. Сталася демократизація гри, нові правила якої, з одного боку, поставили межу, бар’єр велетенським «джек-потам», із другого, – відкрили шлях до звання Мільйонера «Лото-Забава» значно більшій кількості гравців.

Відтепер кожного тижня кожен із вас, панове, має реальну можливість виграти рівнесенько ОДИН МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ. Зважте, кожного тижня, не очікуючи, коли «джек-пот» підросте, дозріє (або не підросте, не дозріє, тому що буде зірваний). Кожного тижня, купуючи білет «Забави», ви, можливо, берете до рук мільйон гривень, – тільки уявіть собі це, й вам обов’язково забажається придивитися до цього клаптика паперу уважніше та приховати його до моменту розіграшу надійніше. Адже цей папірець, кольоровий типографський або чорно-білий електронний, може означати для вас не що інше, як нове життя – за новими, не знайомими вам законами та можливостями: витрачати, бачити, споживати, насолоджуватися.

Особисто я можу сказати, що Новий Закон «Лото-Забава» склав на мене сильне враження. Тепер я не дозволю собі (як це було раніше, каюся) пропустити хоча б один тираж улюбленої лотерейної гри, – без мого власного білета, хоча б одного, не пройде жоден тираж! Раджу й вам, шановні, відтепер не пропускати жодного тиражу, жодного розіграшу. Погодьтеся, вже занадто великий ризик – втратити МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ!

Ще раз вітаю всіх вас із Новим роком, Різдвом та бажаю щастя, здоров’я й найбільшого виграшу у вашій улюбленій грі «Лото-Забава»!

На фото (стор. 6): два переможці, дві ігрові долі. Наталка Платоненко з Чернігівської обл. (фото вгорі) йшла до головного виграшу (280 тираж) 4 роки. А Надія Антонівна Бузицька з Сімферополя (фото внизу) заробила 99 тисяч гривень із першого в житті білета «Лото-Забава». Лотерея!

P.S. Надзвичайна подія: два тиражі поспіль переможці конкурсів «Азарту» грали в «Полюванні за призами» й виграли 2 квартири та авто «Шкода Фабія». У наступному номері ми розповімо про наших героїв.

Я. ГРАВЕЦЬ