Вітання вам, панове «забавний» народ, у новому 2005-му році!

Даруйте, що не мали можливості поспілкуватися на шпальтах газети в перших числах січня – країна відпочивала. Відпочивала від бурхливих політичних подій, які потрусили Україну не гірше за 10-бальний землетрус. Від новорічних святкувань, які, як завжди, перетворилися на свято смачної їжі та добрячої випивки. Країна відпочивала, й куди вже тут до поліграфічних та поштових клопотів, – тож і наш «Азарт» був приречений на тижневу бездіяльність.

І лише лотерейна гра, незважаючи на штучні та природні перешкоди, ані на мить не зупиняла свій стрімкий біг. «», неначе сонечко, не знає втоми, й кожної неділі, щоб там не сталося в світі, поспішає до вас, дорогі друзі, до ваших домівок, міських та сільських, щоб подарувати радісну мить азарту, хвилюючі переживання в очікуванні лотерейного дива, розваг і екстазу, – словом, все те, що зветься словом ГРА. «» завжди з вами, вона не зрадить і не обдурить, вона надійна, дружня, цікава. Так було завжди, з самого початку лотереї, так є й буде, доки продовжуватиметься улюблена народом лотерейна гра «».

Напередодні новорічних свят ми встигли гучно заявити про вражаюче нововведення, яке організатори гри назвали Новим Законом (на кшталт того, що діялося тими бурними тижнями в законодавчих органах країни). Насправді ж сталося саме те, чого бажала більшість із вас, про що ви писали й до МСЛ, і до нашої редакції. Сталася демократизація гри, нові правила якої, з одного боку, поставили межу, бар’єр велетенським «джек-потам», із другого, – відкрили шлях до звання Мільйонера «Лото-Забава» значно більшій кількості гравців.

Відтепер кожного тижня кожен із вас, панове, має реальну можливість виграти рівнесенько ОДИН МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ. Зважте, кожного тижня, не очікуючи, коли «джек-пот» підросте, дозріє (або не підросте, не дозріє, тому що буде зірваний). Кожного тижня, купуючи білет «Забави», ви, можливо, берете до рук мільйон гривень, – тільки уявіть собі це, й вам обов’язково забажається придивитися до цього клаптика паперу уважніше та приховати його до моменту розіграшу надійніше. Адже цей папірець, кольоровий типографський або чорно-білий електронний, може означати для вас не що інше, як нове життя – за новими, не знайомими вам законами та можливостями: витрачати, бачити, споживати, насолоджуватися.

Особисто я можу сказати, що Новий Закон «Лото-Забава» склав на мене сильне враження. Тепер я не дозволю собі (як це було раніше, каюся) пропустити хоча б один тираж улюбленої лотерейної гри, – без мого власного білета, хоча б одного, не пройде жоден тираж! Раджу й вам, шановні, відтепер не пропускати жодного тиражу, жодного розіграшу. Погодьтеся, вже занадто великий ризик – втратити МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ!

Ще раз вітаю всіх вас із Новим роком, Різдвом та бажаю щастя, здоров’я й найбільшого виграшу у вашій улюбленій грі «Лото-Забава»!

На фото (стор. 6): два переможці, дві ігрові долі. Наталка Платоненко з Чернігівської обл. (фото вгорі) йшла до головного виграшу (280 тираж) 4 роки. А Надія Антонівна Бузицька з Сімферополя (фото внизу) заробила 99 тисяч гривень із першого в житті білета «Лото-Забава». Лотерея!

P.S. Надзвичайна подія: два тиражі поспіль переможці конкурсів «Азарту» грали в «Полюванні за призами» й виграли 2 квартири та авто «Шкода Фабія». У наступному номері ми розповімо про наших героїв.

Я. ГРАВЕЦЬ