Цей конкурс додає азарту тим, хто купує номери «Забава Плюс».

Якщо ви зіграли й не виграли, не журіться, а беріть участь у конкурсі та спробуйте виграти 500 гривень. Що для цього потрібно зробити?

1. Ще раз уважно звірте свої номери «Забава Плюс» минулого тиражу з номерами, які стали виграшними під час розіграшу. Якщо остання цифра вашого номера «Забава Плюс» не збігається з останньою цифрою виграшної комбінації тиражу, це означає, що ваш номер не є виграшним і має право взяти участь у конкурсі «Забава плюс Азарт». Якщо в вашому білеті є виграшні та невиграшні номери «Забава плюс», отримайте свої виграші за виграшні номери «Забава плюс» і зробіть копію цього білета «Лото-Забава» для участі в конкурсі «Забава плюс Азарт».

Наприклад, виграшна комбінація 629 тиражу – 613256 – закінчується цифрою 6. Тобто всі ваші номери «Забава плюс», які закінчуються будь-якою іншою цифрою, є невиграшними й мають право взяти участь у конкурсі «Забава плюс Азарт». Це перший, другий та четвертий номери «Забава плюс» у білеті (див. малюнок).

2. У купоні конкурсу-вікторини «Забава плюс Азарт» серед запропонованих відповідей на запитання вікторини знайдіть вірну відповідь та запам’ятайте її номер. Сьогодні, як виключення, ми підказуємо вам вірну відповідь – номер 2.

3. Напишіть SMS-повідомлення, яке складається із чотирьох цифр. Перша цифра – номер вірної відповіді на запитання конкурсу-вікторини, тобто цифра 2. А три наступні цифри – це номер останнього тиражу «Лото-Забава», в якому ваші номери «Забава плюс не стали виграшними». Ваше повідомлення має виглядати так: 2629 (без пропусків, слів та будь-яких додаткових даних про автора). Вірний формат повідомлення завжди повинен мати тільки чотири цифри. Запам’ятайте це!

4. Відішліть ваше SMS-повідомлення на номер 7202 у будь-який час, до 10:00 найближчої неділі. У відповідь ви отримаєте SMS-повідомлення про реєстрацію в конкурсі, або інформацію про помилку в форматі повідомлення, якщо ви щось зробили невірно.

Якщо ваше SMS-повідомлення не встигне взяти участь у поточному розіграші, воно обов’язково візьме участь у наступному. Але в будь-якому разі воно зіграє тільки 1 раз.

Переможців конкурсу визначає спеціальна комісія за допомогою комп’ютерної програми, яка гарантує випадковість процесу вибору. Кожен щасливчик отримує SMS-поздоровлення, а його номер телефону (без двох останніх цифр) друкується в газеті. Переможець отримує свій приз – 500 гривень (тим способом, який сам обере) після того, як надішле до редакції білет «Лото-Забава» (або його копію) з номером (номерами) «Забава Плюс», який надав право участі в конкурсі, та копії паспорта й ідентифікаційного коду.

Панове гравці, шановні читачі «Азарт від МСЛ»! Ніколи не втрачайте надію на успіх, використовуйте додаткові шанси на виграш, які дарують конкурси газети, й чекайте на наше вітання з перемогою та виграшем! Хай вам щастить!