Шановні друзі, ваш улюблений кон­курс «Багаті та відомі» повернувся! Май­же рік ви не брали в ньому участь і, мож­ливо, забули правила. Ми вирішили їх нагадати. Читайте, дивіться малюнки внизу сторінки та скоріше включайтесь у цікавий і прибут­ковий лотерейний конкурс!

ЯК ВИГРАТИ ЗАПРОШЕННЯ ДО СТУДІЇ?

«Багаті та відомі» — це конкурс для всіх шанувальників «Лото-Забава». Кожному з них він дає шанс потрапити до студії та виграти до 500 000* гривень. І прослави­тися на всю країну!

Щоб стати гостем студії, купуючи ло­терейний білет, замовляйте розповсю­джувачу комбінацію «Багаті та відомі». Вартість такої комбінації 2 грн., вона друкується на білеті під трьома ігровими полями. Зареєструйте комбінацію (10 цифр) протягом тижня, до 20:00 субо­ти, що передує розіграшу, одним із трьох можливих способів:

— на сайті msl.ua;

— за допомогою мобільного додат­ку;

— надіславши SMS-повідомлення з комбінацією на номер 330.

У відповідь ви отримаєте на свій теле­фон SMS-повідомлення з вашим поряд­ковим номером (5 цифр), під яким вас зареєстровано в базі претендентів на за­прошення в студію.

Далі в прямому ефірі «Лото-Забава» за допомогою комп’ютера і чотирьох ло­тотронів визначають запрошених. Такий змішаний спосіб вирішено застосувати для того, щоб задовольнити і бажання шанувальників комп’ютерного відбору, і прихильників традиційних лототронів. Цифра, яка випаде в комп’ютері (від 0 до 9), та чотири цифри, які випадуть із ло­тотронів, складуть комбінацію. Це поряд­ковий номер першого гостя.

Запрошення до студії отримує перший гість і ще 33 наступні гравці, останні 10 — резервні.

За допомогою соціальної мережі Facebook обирається 25‑й учасник (та ще 2 резервних) на 25‑те місце.

Ще один резервний учасник потрапляє до студії завдяки конкурсу газети «Азарт від МСЛ».  Кожен гість, який потрапив до студії, гарантовано отримує 1 000 грн.

ГРА В СТУДІЇ

У студії встановлено 5 горизонтальних рядів стільців (місця пронумеровані від 1 до 25) для 25 гравців та спеціальне колесо з 25 пронумерованими секторами (від 1 до 25 у хаотичному порядку). Щоб визначи­ти головного переможця в студії, ведучі обертають колесо. Число, що випаде на колесі, вказує номер місця головного        пере­можця, який одразу виграє 50 000 грн.!

Сусіди переможця, які сидять ліворуч та праворуч від нього, виграють по 5 000 грн. або 10 000 грн. Iншi гості в ряду переможця виграють по 2 000 грн.

СУПЕР ГРА

Далі конкурсний сюжет розгортається ще цікавіше. Ведучі знайомляться з головним переможцем і запрошують на Супер гру на­прикінці програми. В ході Супер гри     пере­можець може збільшити свій виграш у 2, або 5, або 10 разів, вигравши відповідно 100 000, 250 000 або 500 000 гривень!

Який саме приз дістанеться щасливчику? Це вирішується за допомогою спеціального ігрового пристрою і стилізованої монети. Гравець підходить до пристрою та звіль­няє монету. Вона падає вниз, рухаючись по лабіринту, і потрапляє в один із дев’яти        ви­ходів із позначками: х2, х5, х 10. Тиражна комісія фіксує в якому виході зупиниться монета, і ведучі оголошують результат.

Конкурс «Багаті та відомі» повернув­ся! Запасайтеся білетами «Лото-Забава» з комбінаціями «Багаті та відомі» — ви­гравайте запрошення до студії та 500 000 гривень!

* суми виграшів вказані до вирахування передбачених законодавством податків та зборів.