Кому пощастило в "Лото-Забава"

Розіграш тиражу 1045 назвав переможців.

«» + «Азарт від »

Зазвичай ми починаємо свої репортажі з телестудії «Лото-Забава» повідомленням про виграні мільйони та щасливих переможців. Сьогодні дозволимо собі відійти від стандарту. По-перше, тому що за результатами розіграшу 1045 тиражу мільйон не виграли. По-друге, ведучі телерозіграшу розпочали телеефір з об’яви про нову можливість потрапити за лаштунки студії завдяки новому конкурсу газети «Азарт від МСЛ» під назвою «Азартний гравець».

Для лотерейного видання і для вас, шановні гравці-читачі, ця подія має величезне значення. Ми давно очікували на цей момент, і сьогодні хочемо подякувати «Лото-Забава» за підтримку нового конкурсу, який дає завзятим гравцям (а саме таких переважна більшість серед читачів газети) нові шанси потрапити до телестудії.

Сьогодні (на сторінці 9) ми публікуємо перші 10 випадкових чисел, з якими треба звіряти невиграшні білети 1045 тиражу «Лото-Забава», щоб стати учасником першого туру нового конкурсу «Азартний гравець». Якщо вам цього разу не пощастило виграти в лотерею, не викидайте свої білети, а дайте їм ще один шанс, щоб виграти в новому конкурсі  газети. Бажаємо удачі!

Останній тираж «Лото-Забава», як ми вже сказали, не збільшив числа мільйонерів, як і раніше їх загалом 339 (цього року 27). Затримка з появою нових лотерейних багатіїв пов’язана з тим, що другий тираж поспіль «Велика гра» починається випадінням кульки з непарним числом, а відтак головний приз у 200 000 гривень не перетворюється на 1 000 000 гривень. Втім, щасливчику з Дніпропетровської області, який виграв 200 000 гривень все одно можна позаздрити, погодьтесь, адже стати головним переможцем тиражу – це суперудача!

Ми продовжуємо очікувати на той момент, коли головним переможцем розіграшу «Багаті та відомі» стане гравець №25. Поки цього не трапилося, але колись точно буде, тож, продовжуйте реєструватися через Фейсбук. Процедура проста, а результат достойний, ви – основний гравець у студії «Лото-Забава».

Цієї неділі місце 25 займав Ярослав Михайлович Кузьменко з Чернігова. 20 років він намагався потрапити до студії, а вдалося тільки завдяки додатковому шансу – через Фейсбук. Вихователю Центру соціально-психологічної реабілітації 41 рік, він має родину, дітей, а одним із улюблених хобі називає «Лото-Забава» — лотерею, в якій завжди багато шансів на виграші!

У розіграші «Мані на дивані» цього разу один переможець, який виграв по телефону (в прямому ефірі) 50 000 гривень.