Посміхайтеся частіше! Під таким девізом міг би пройти розіграш 1154 тиражу «Лото-Забава» 19 вересня, у Міжнародний День смайлика. Але у вашої улюбленої лотереї свій девіз — «Вигравай мільйони!» Звичайно, можна й треба посміхатися якомога частіше, від цього і власний настрій покращується, і люди навколо вас стають добрішими.

Проте, посмішка навряд зробить ваш гаманець товстішим, а «Лото-Забава», посміхаючись вам обличчями Олі та Толі, цілком серйозно роздає лотерейні мільйони щотижня. Тож, посміхайтеся, любі друзі, та не забувайте купувати лотерейні білети. Як виграєте мільйон, будете щасливо сміятися й радіти великому виграшу не один день!

Ще не всі наші читачі пристосувалися до нового цифрового формату трансляцій розіграшів, тож нехай фотографії, зроблені нашим кореспондентом, стануть вашим «телеекраном», на якому ви побачите Олю, Толю, гостей студії та головного переможця. Розіграш «Мані на дивані» — це завжди лотерея для тих, хто телефонує, і тих, хто чекає на дзвінок. Все вирішує тільки удача. Вже потім самі учасники реально впливають на результат: дивляться або не дивляться пряму трансляцію, вгадують чи не вгадують вагу кульок. Цього разу і пані Марія із Чернівців, і пан Валерій із Полтавщини дивилися програму, а ось вгадали по-різному. Пані Марії удача посміхнулась на 50 000 гривень. Сподіваємось, ця посмішка буде для неї незабутньою. Валерій у результаті спілкування з нашими ведучими теж не залишився незадоволеним – його приз 10 000 гривень.

Тиждень за тижнем «Парочка» не поспішає ділитися з учасниками максимальним призом — 300 000 гривень, і цього разу не піддалась. Омріяна сума продовжує чекати на свого завойовника. Найвдалішим серед гостей студії став пан Ігор з міста Черкаси, який займав місце № 15 у синьому ряду. Головний переможець «Багаті та відомі» зумів збільшити стартовий виграш уп’ятеро та виграв 250 000 гривень.

Як виявилося, пан Ігор не вперше у нашій студії. Вісім років тому він вже гостював тут і здобув гарненький приз, 200 000 гривень. Розпитуючи гостя про нові враження, ми поцікавились:

— Пане Ігорю, як настрій?

— Зараз почуваю себе чудово. Щоправда, під час розіграшу розхвилювався, але нині опанував себе.

— Ви давно є шанувальником «Лото-Забава»?

— Так, білети почав купувати практично з перших тиражів. Зазвичай беру 6–7 білетиків.

— А чим займаєтесь у повсякденному житті?

— Зараз працюю в охороні. Тривалий час викладав фізкультуру.

— За статурою відчувається, що ви спортсмен?

— Я займався греко-римською боротьбою, щоправда, було це давненько.

— У родині, мабуть, теж не байдужі до спорту?

— Дочка майстер спорту з фехтування.

— Відчували підтримку рідних, коли опинилися у студії «Лото-Забава»?

— Так, звичайно. Найбільше — з боку дружини.

— Маєте велику родину?

— Так, я вже дідусь, підростає чотири онуки від дочки і сина.

— Як витратите кошти вже знаєте?

— У планах, насамперед, ремонт квартири.

Під час «Великої гри» випало 23 кульки, і команда «Стоп, лототрон!» стала провісником народження 30го мільйонера 2021 року! Загальна кількість мільйонерів за роки проведення «Лото-Забава» збільшилася до 410ти! Кому пощастило стати мільйонером і сміятися, і радіти, і стрибати від щастя? Поки що знаємо лише місце покупки лотерейного білета, Львівська область, та вітаємо невідомого щасливчика. Мрії збуваються, переможцю? Ще й як!