«Весна, весна — пора любові…» Сьогодні начебто занадто рано співати дифірамби весні, — зима ще показує свій крутий характер. Втім, її шанси тануть із кожним днем, а традиційні свята вже дають нам право говорити про весну і любов, романтику і подарунки ко­ханим. Головний привід ще більш ґрунтовний — ваша улюблена «Лото-Забава» сповістила Україну про початок нової акції, присвя­ченої весняним святам!

Тож, увага панове! «Лото-Забава» запрошує своїх шанувальників вигравати додаткові призи у романтичній акції під назвою «Кохання дарує мільйони та 300 000₴ додатково», яка триватиме протягом 3‑х тиражів: 1124, 1125, 1126.

Акційні розіграші відбудуться 21, 28 лютого та 07 березня 2021 року.

Загалом, протягом святкових тиражів буде розіграно 300 000 гри­вень* (додатково до всіх стандартних призових категорій). Щотиражу буде розіграно 100 000 гривень (з податками), які ділитимуться між двома переможцями акції — по 50 000 гривень кожному. Умови участі в акції прості. Читайте, дивіться малюнки і беріться за справу.

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ — ВИГРАВАЙ ПРИЗИ!

Придбайте 2 або більше білетів «Лото-Забава» на акційний ти­раж вартістю від 25 грн. кожен (з «Парочкою») однією покупкою (транзакцією). На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбінація з 8 цифр. Щоб номер телефону учасника потра­пив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію — окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних ком­бінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного но­меру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

SMS -повідомлення приймаються з 14.12.2021 з 10.00 до 06.03.2021 до 20.00. Кожен тираж база акційних комбінацій буде оновлюватися.

Переможців визначатимуть у прямому ефірі. Під час кожного з трьох акційних розіграшів серед унікальних додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначено 2 виграшні комбінації. Для оформлення виграшу переможці повинні звернуть­ся на гарячу лінію «М.С.Л.» за номером телефона: 0 (800) 21 00 65 (дзвінки в межах України безкоштовні).

ОКРЕМА ПРОПОЗИЦІЯ — ДО РОМАНТИЧНИХ СВЯТ!

Тиждень тому ми презентували новий сервіс «Подарувати білет» на сайті msl.ua. Відтепер ви можете придбати онлайн-білети не тільки для себе, а й для ваших рідних та коханих. Онлайн-білети знайдуть майбутнього мільйонера по всій Україні!

Скориставшись цим сервісом під час проведення акції та придбав­ши подарункові білети, ви автоматично станете учасником розіграшу подарунків від «Лото-Забава»!

Друзі! Святкова акція стартувала цієї неділі. Купуйте лотерейні білети на точках продажу або на сайті лотерейного оператора msl.ua. Вигравай­те самі та даруйте білети вашим близьким, коханим, друзям. Даруйте любов з «Лото-Забава»!