7 січня 2022 року Вікторія Мамедова з не‑ великого міста Мала Виска Кіровоградської області придбала акційні білети «Лото-Забава» і… виграла новенький автомобіль Citroën C-Elysée! 6 лютого вона завітала у Київ на прямий ефір розіграшу «Лото-­Забава», а потім отримала в автосалоні виграний автомобіль.

— Хто буде за кермом цього красеня?— запитуємо Вікторію одразу після того, як вона отримала ключі від автомобіля.

—  Свій виграш я дарую моєму коханому чоловіку. Символічно, що авто ми отримуємо напередодні Дня закоханих, адже для нас це подвійне свято. 14 лютого мій чоловік Олександр святкує ювілейний День народження, йому виповниться 50 років. І я дуже щаслива, що можу зробити йому такий шикарний подарунок! Впевнена — я також сяду за кермо, адже Олександр наполягає, щоб я пішла в автошколу. Тож і я буду керувати нашим біленьким Citroën.

— Близькі люди знають про виграш?

—  Ніхто не знав, поки ми не приїхали на прямий ефір «Лото-Забава». А зараз все місто «на вухах»! Я вже отримала купу привітань від друзів і знайомих. До речі, ми не перші у нашому маленькому місті, кому пощастило виграти в «Лото-Забава». Знаємо ще про кілька великих виграшів, здається, 200 000 гривень хтось виграв.

— Тепер Ви станете постійною учасницею лотереї?

—  О, так! Сподіваємось, що нам ще колись пощастить. Я дуже дякую всім організаторам «Лото-Забава», ви даруєте неймовірні емоції! Тепер регулярно будемо брати участь у лотереях, я  — у «Лото-Забава», а чоловік — у «МЕГАЛОТ».