Так яскраво, весело й красиво ще не проходив жоден день народження нашої «Забави»!

Кажу це як безпосередній учасник усіх шести святкувань. Феєрверки були, величезні смачні торти готувалися, кольорові кульки з неба на глядачів падали й раніше. Але цього разу організаторам вдалося так здорово продумати, підготувати кожний елемент свята, що разом вони створили просто незабутній калейдоскоп подій.

Та й гра, сама «Лото-Забава» не підвела, зробила свято багатим на подарунки. Подвійний крутий підйом відчули на власних кишенях одразу двоє щасливчиків, порівну розділивши між собою святкові 400 000 гривень. Майже на всі сто відсотків використали свої шанси гравці в студії та за телеекраном у «Полюванні за призами»: 150000 грн., 50 000 грн., 4 000 грн., 3 000 грн., 2 000 грн., 5 по 1 000 грн. – вдаліше навряд можливо зіграти. 10 «Таврій» у додатковому розіграші за номером білета – це також результат, близький до рекордного. Одним словом, усе, все збіглося минулої неділі так, щоб цей день запам’ятався всім нам надовго.

Особливо тим щасливчикам, котрі провели ювілей не перед екраном телевізора, а в студії. Для них підготувало супер сюрприз – святковий торт вагою 20 кілограмів, який абсолютно натурально імітував «Золоту валізу», наповнену гривнями. Солодкий мільйон був не менш привабливим, ніж реальний, – повірте на слово. А як їли, як смакували солодкі грошенята, солодкі кульки, чудову бісквітну суть торту-рекордсмена – це й словами не передати!

Свято вдалося. Велика вдячність тим, хто його готував, спасибі всім вам, панове, хто грає в «Лото-Забава» й теж зробив свій внесок у ювілейні торжества. До наступних тиражів, шановні, до наступних ювілеїв!

Я.ГРАВЕЦЬ