Ще один, вже четвертий літак з черговою порцією щасливчиків відлетів до дивовижного Кіпру минулої неділі з аеропорту під назвою «Лото-Забава».

Вже 400 переможців літньої акції від лотереї бінго виграли подорожі вартістю 10 000 грн. і отримали можливість провести незабутню відпустку в одному з найкращих куточків світу, на казкових пляжах Середземномор’я.

Дивлячись на відеоролики та фотографії Лариси Руснак, яка, насолоджуючись благами курортного життя на острові Кіпрі, розповідає нам про всі деталі розкішного супер-відпочинку, неможливо втриматися від бажання й самому опинитися поруч із нею. Втім, відрядження ведучої до ласкавого острова було значно коротшим, ніж відпочинок кожного з щасливчиків акції. Ларисі залишилися солодкі спогади про Кіпр, а переможці тільки-но готують свої валізи, щоб невдовзі опинитися в розкішному готелі, пірнути в тепле море, поплюскатися в кристально чистій воді тієї саме ванни, з якої (це очевидно!) так не хотілося виходити пані Ларисі під час зйомок телевізійного сюжету. Щасливчики, як ми вам заздримо!!!

Та хто ж забороняє і нам з вами, шановні читачі, виграти в літній акції подорож до славнозвісного Кіпру? А ніхто, шанси виграти в цій акції є в кожного, адже умови її проведення супер демократичні: грає кожен лотерейний білет! Купив ти його за 6 грн., або за 20 чи 30 — немає значення, лише зареєструй номер додаткової ігрової комбінації за коротким номером 330 та збережи свій виграшний білет.

Нажаль, дехто не виконує навіть такі прості умови. Знаходяться «талановиті» гравці, які просто викидають білети в смітник, коли не знаходять у них виграшу в відповідному тиражі, або примудряються віддавати свої білети-путівки до Кіпру розповсюджувачам, коли отримують виграші в пунктах продажу. Чесно кажучи, я просто не розумію, невже можна просто забути про свій шанс на виграш в акції? А навіщо ж тоді реєструватися в ній, навіщо витрачати свої гроші на СМС-ки?

Ми про свій обов’язок перед переможцями акції пам’ятаємо, й як завжди, публікуємо щасливі комбінації останнього акційного розіграшу. Будь ласка, перевірте ваші білети 724 тиражу «Лото-Забава» максимально уважно, — не пропустіть свою удачу, любі гравці!

Літня акція триває, наступної неділі буде сформовано чергову групу щасливчиків по білетах 725 тиражу лотереї бінго, й ще 100 переможців отримають можливість відпочити на Кіпрі з комфортом. Бажаємо удачі кожному з вас, панове!

Ми вітаємо з грандіозною удачею невідомого поки що гравця з Луганська, який став 193-м мільйонером в історії «Лото-Забава», вже 25-м у цьому році. Рекордна хода лотереї бінго продовжується, чекаємо на нових мільйонерів, і особливо — на нового мультимільйонера, якому підкориться багатомільйонний джек-пот.

Я. Гравець