Сьогодні для вас, шановні читачі,  історія ще одного українського мільйонера, який отримав своє багатство завдяки державній лотереї «».

Ми вже знайомили вас свого часу із Ігорем Олексійовичем Мокіним із смт. Гриців Хмельницької області. Він став головним переможцем основного розіграшу «Велика гра» 22 січня 2017 року, в 911 тиражі «Лото-Забава», 261-м мільйонером в історії лотереї. На запрошення оператора державних лотерей «М.С.Л.» у лютому того ж року щасливчик разом зі своєю дружиною Русланою приїздив до столиці, де отримав у подарунок ексклюзивну VIP-програму «Два дні з життя мільйонера» і став новим учасником елітарного «Клубу мільйонерів «М.С.Л.».

Не втрачав надію

Саме тоді вперше в житті вони відчули, що означає — жити на широку ногу. Подружжя й досі жваво пам’ятає яскраві враження  від поїздки на білосніжному лімузині, індивідуальної екскурсії по історичних пам’ятках Києва, персональної фотосесії, відвідування дорогих ресторанів, SPA-салонів, спілкування з улюбленими ведучими… Емоції били через край!

А всього цього могло б і не бути, якщо б у якийсь момент пан Ігор послухав свою другу половинку і кинув грати в лотерею.

— Руслано Василівно, чому Ви не вірили, що Ваш чоловік виграє великі гроші? – запитували ми рік тому, коли брали інтерв’ю в редакції газети.

— А знаєте скільки років він грає в «Лото-Забава», — не менше п’ятнадцяти! Як думаєте, за такий довгий час можна втратити надію? – була її відповідь.

Мабуть, можна, але її чоловік не втратив, не зламався, протягом 15 років купував квитки майже на кожен тираж, брав участь у кожній акції «Лото-Забава». І, нарешті, нагорода знайшла свого героя. Завдяки улюбленій грі він дивовижним чином перетворився із звичайного водія на справжнього мільйонера!

Здійснення мрій

Що змінилося в житті сім’ї Мокіних після виграшу, і куди вони витратили один мільйон гривень?

По-перше, з Києва в рідне село вони повернулися справжніми зірками. Після прямого ефіру із телестудії «Лото-Забава» ще кілька годин їхні телефони буквально розривалися від дзвінків із привітаннями рідних, друзів та знайомих. Та й потім ще довго багато людей запитували, як це їм вдалося виграти мільйон.

По-друге, Руслана Василівна круто змінила свою думку щодо участі в лотереях: «Раніше я  думала, що це все награно, придумано. А побачила, що все насправді, чесно, справедливо».

По-третє, виграні кошти, як і планувалося, в першу чергу, пішли на будівлю дому для сина. І себе не забули, — зараз переможець із дружиною їздять на новенькому автомобілі.

По-четверте, вже спланували поїздку на море всією сім’єю. «Кудись далеко, закордон їхати не хочемо, — каже Ігор Олексійович, — а до моря, на новій машині, влітку поїдемо обов’язково».

А ми щиро бажаємо, щоб давня добра традиція Ігоря Олексійовича грати в улюблену лотерею «Лото-Забава» принесла його сім’ї ще чимало великих виграшів і приємних змін в житті!