Сьогодні для вас, шановні читачі,  історія ще одного українського мільйонера, який отримав своє багатство завдяки державній лотереї «Лото-Забава».

Ми вже знайомили вас свого часу із Ігорем Олексійовичем Мокіним із смт. Гриців Хмельницької області. Він став головним переможцем основного розіграшу «Велика гра» 22 січня 2017 року, в 911 тиражі «Лото-Забава», 261-м мільйонером в історії лотереї. На запрошення оператора державних лотерей «М.С.Л.» у лютому того ж року щасливчик разом зі своєю дружиною Русланою приїздив до столиці, де отримав у подарунок ексклюзивну VIP-програму «Два дні з життя мільйонера» і став новим учасником елітарного «Клубу мільйонерів «М.С.Л.».

Не втрачав надію

Саме тоді вперше в житті вони відчули, що означає — жити на широку ногу. Подружжя й досі жваво пам’ятає яскраві враження  від поїздки на білосніжному лімузині, індивідуальної екскурсії по історичних пам’ятках Києва, персональної фотосесії, відвідування дорогих ресторанів, SPA-салонів, спілкування з улюбленими ведучими… Емоції били через край!

А всього цього могло б і не бути, якщо б у якийсь момент пан Ігор послухав свою другу половинку і кинув грати в лотерею.

— Руслано Василівно, чому Ви не вірили, що Ваш чоловік виграє великі гроші? – запитували ми рік тому, коли брали інтерв’ю в редакції газети.

— А знаєте скільки років він грає в «Лото-Забава», — не менше п’ятнадцяти! Як думаєте, за такий довгий час можна втратити надію? – була її відповідь.

Мабуть, можна, але її чоловік не втратив, не зламався, протягом 15 років купував квитки майже на кожен тираж, брав участь у кожній акції «Лото-Забава». І, нарешті, нагорода знайшла свого героя. Завдяки улюбленій грі він дивовижним чином перетворився із звичайного водія на справжнього мільйонера!

Здійснення мрій

Що змінилося в житті сім’ї Мокіних після виграшу, і куди вони витратили один мільйон гривень?

По-перше, з Києва в рідне село вони повернулися справжніми зірками. Після прямого ефіру із телестудії «Лото-Забава» ще кілька годин їхні телефони буквально розривалися від дзвінків із привітаннями рідних, друзів та знайомих. Та й потім ще довго багато людей запитували, як це їм вдалося виграти мільйон.

По-друге, Руслана Василівна круто змінила свою думку щодо участі в лотереях: «Раніше я  думала, що це все награно, придумано. А побачила, що все насправді, чесно, справедливо».

По-третє, виграні кошти, як і планувалося, в першу чергу, пішли на будівлю дому для сина. І себе не забули, — зараз переможець із дружиною їздять на новенькому автомобілі.

По-четверте, вже спланували поїздку на море всією сім’єю. «Кудись далеко, закордон їхати не хочемо, — каже Ігор Олексійович, — а до моря, на новій машині, влітку поїдемо обов’язково».

А ми щиро бажаємо, щоб давня добра традиція Ігоря Олексійовича грати в улюблену лотерею «Лото-Забава» принесла його сім’ї ще чимало великих виграшів і приємних змін в житті!