У черговому розіграші «Лото-Забава», який відбувся 29 серпня, відпускна тема знову домінувала. Можливо, востаннє цього року, адже 1151‑й тираж закривав літній се­зон‑2021. Позаду п’яти тижнева акція, в якій десятеро щасливчиків виграли додатковий мільйон на шикарні відпустки. Встигла вхо­пити шматочок літнього щастя на турець­кому березі Оля Гриневич. І тільки Анатолій Гнатюк із заздрістю дивиться на засмаглу колегу по сцені, мріючи про той чудовий день, коли сам піде у відпустку й гайда до теплого моря.

Мрії збуваються, пане Анатолію. Хіба не цю фразу чують від Вас учасники «Лото-Забава»? Тож, обов’язково стане реальністю і Ваша мрія!

Мрії та реальність, власне кажучи, — го­ловна лотерейна тема, яку ми обговорює­мо кожного тижня, у кожному репортажі про «Лото-Забава». Ми розповідаємо про учасників лотереї, які реалізували свої мрії, і сьогодні у нас так само є про кого згадати, шановні читачі.

Почнемо з «диванних» героїв — учасників розіграшу призів телефоном «Мані на дива­ні». Перший із них, пан Олександр із Запо­різької області, дивився розіграш, проте, інтуїція його підвела, вагу кульок не вгадав і виграв 10 000 гривень. На протилежність першому, другий учасник, пан Валерій із Черкаської області, розіграш не бачив, але виявив кращі інтуїтивні здібності, його ви­граш — 5 000 гривень.

НЕ ЗУПИНИВСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ

Розповідаючи про головного переможця «Багаті та відомі», також варто поговорити про інтуїцію. Можливо, саме вона допома­гає цій людині купувати щасливі лотерейні білеті? Судіть самі, у 2018‑му році Олександр Миколайович Древаль, який мешкає у селі Старий Коврай Черкаської облас­ті, відзначився виграшем мільйона гривень (у 975‑му тиражі). А цього тижня виграв у студії 100 000 гривень. Що це — інтуїція, везіння, доля?

Перше інтерв’ю з лотерейним щасливчи­ком ми брали понад три роки тому, коли пана Олександра запросили взяти участь у програ­мі «Два дні з життя мільйонера». Тоді він розповів, що купує по 10–15 білетів на тираж.

— Продовжуєте цю практику?-запиту­ємо пана Олександра.

— Звичайно! У цьому плані після виграшу мільйона нічого не змінилося.

— А що змінилося?

— На виграні гроші я зробив гарний ре­монт свого будинку, купив меблі. Частку гро­шей витратив на лікування, адже я пенсіонер по інвалідності.

— Ви не зупинилися на досягнутому. Що Вас стимулює до гри?

— Віра в себе, у свою удачу. Я просто про­довжую грати й роблю все для перемоги, використовую всі можливості. І ось я знову у студії, і знову переможець!

— Три роки тому Вас привезли до студії на крутому білому лімузині, цього разу на автобусі. Є різниця?

— Звичайно є! — сміється пан Олек­сандр. — То були два незабутні, розкішні дні в столиці. Але тоді я точно знав, що на мене чекає у студії, а сьогодні все було абсолютно несподівано.

— Мабуть єдине, що ріднить ці два ві­зита до студії, це відчуття щастя, що ска­жете?

— Погоджуюся, я дійсно був щасливий і коли отримав чек на мільйон, і сьогодні, вигравши 100 тисяч. Єдине, що можу до­дати, — це побажати удачі всім учасникам «Лото-Забава». Треба вірити в себе, тоді ви­граші обов’язково прийдуть!

Два тиражі поспіль «Велика гра» закінчу­ється перемогою двох учасників, які ділять між собою 1 000 000 гривень. І знову один із щасливчиків — власник онлайн білета. Інший придбав білет у Закарпатті. Таким чи­ном, кількість мільйонерів знову залишилася незмінною, нагадаємо: 407 за всі роки та 27 у 2021 році. Навряд ці цифри утримаються після наступного розіграшу, і нам хочеться сподіватися, що хтось із вас, любі друзі, ви­грає мільйон!

На фото. Одразу після прямого ефіру продовжилася трансляція для користувачів Facebook, як це трапляється кожної неділі останніми тижнями. І знову було розіграно приз на суму 10 000 гривень. Він дістався тому, хто першим відповів на запитання веду­чих, яким допомагали головний переможець «Багаті та відомі» та його сусідка, пані Лариса із Запорізької області.