Черговий мільйон «Лото-Забава» виграно в тиражі 1048 у категорії «За три горизонталі з двома підковами».

Шанувальники рекордів державної лотереї «Лото-Забава» затамувавши подих очікували на результати розіграшу 1048 тиражу, — буде чи не буде виграно мільйон, народиться чи не народиться новий мільйонер, 341-й в історії гри, 29-й цього року?

Інтригу підігріла першу кулька – 40 (парна), яка гарантувала зрив мільйону але залишала можливість виграшу двома чи більше гравцями(до речі, у попередньому тиражі було саме так, два гравці виграли по 500 000 гривень). І ось випала кулька номер 51, прозвучала команда: «Стоп, лототрон!» і на екранах телевізорів з’явилась інформація, що гарантований мільйон (за 3 горизонталі з однією підковою) знову поділили між собою два щасливчика. Один купив білет на Закарпатті традиційним способом, а другий – онлайн, через Інтернет, тож адреса покупки невідома.

Таким чином, шанувальникам лотерейних рекордів доведеться дочекатись наступного розіграшу, а ми вітаємо з великими виграшами чергових щасливчиків «Лото-Забава» та бажаємо їм втілити свій фінансовий успіх у здійснення мрій.

У розіграші «ПАРОЧКА», на відміну від попереднього, головний приз у 300 000 залишився незайманим. А у «Мані на дивані» цього разу зіграли обидва гравці, і кожен, пані Зоя зі Львову та пан Анатолій із Харкова, виграв по 10 000 гривень. Наші вітання ранковим гостям студії, які, не виходячи з дому, легко та швидко покращили свій матеріальний стан.