А зіграв лише втретє в житті!

Виграв гроші на квартиру!

Розповідь про головного переможця розіграшу «Багаті та відомі» можна не відкладати, адже все сталося просто в студії, на наших очах. Спочатку колесо «назвало» номер місяця, на якому грає щасливчик – 13. Сусідці головного переможця вдалося на хвилинку відчути себе Вангою і виграти 10 000 гривень. А через кілька хвилин 50 000 гривень головного переможця завдяки грошовому «водорграю» перетворились на максимальні 500 000!

32-річного щасливчика звуть Ростислав Гродзинський, він приїхав із Полтави. У «» він грає з 2014 року, але ду-у-у-же рідко, — за минулі роки лише тричі купував білети. Останнього разу придбав через Інтернет чотири білети, і всі вони виграли запрошення до студії! Приїхав він, дружина Юлія, кум Віталій та його дружина Леся. Ростислав обрав собі місце 13 за датою народження доньки (Анні зараз 5 рочків) і не прогадав, саме на номері 13 зупинилась кулька під час жеребкування. А потім доля широко посміхнулась Ростиславу, подарувавши максимальний приз – 500 000 гривень! Приємно зазначити, що виграні гроші підуть на погашення кредиту за квартиру і на її ремон. Сімейна лотерея «Лото-Забава» вкотре підтверджує свій статус надійного помічника для українських сімей, які грають та вірять у свій успіх!

щасливчик розіграшу з дружиною  Єлією та легендарним телеведучим Анатолієм Гнатюком

Із інших подій розіграшу 1052 тиражу «Лото-Забава» відзначимо подвійний успіх учасників розіграшу «Мані на дивані», кожен із яких виграв 50 000 гривень, та удачу головного переможця «Великої гри», який виграв 200 000 гривень.

Фото на пам’ять для всіх учасників розіграшу