Сьогодні нам випала честь сповістити читачів про найбільший, абсолютно рекордний за всю історію лотереї виграш – 8 мільйонів гривень!!!

Так, шановні, 8-го числа 8-го місяця 2010 року народився абсолютний рекордсмен, власник фантастичного лотерейного виграшу, восьмикратний гривневий мільйонер, нарешті, справжній доларовий мільйонер, 14-й мільйонер цього року й 77-й мільйонер в історії гри – найвезучіший гравець за 11 років існування лотереї!

Ми вже знаємо, що найщасливіший білет 574 тиражу було придбано на фірмовому столі у місті Миколаєві за адресою: проспект Леніна, 265. Хто він, той герой, той неймовірно везучий покупець? Чекаємо, з великим нетерпінням чекаємо вісточки від лотерейного оператора, адже щасливчик навряд стане тягнути, він має не просто прийти, а на крилах щастя прилетіти до Миколаївського регіонального Представництва МСЛ та підтвердити своє право на виграш наявністю лотерейного білета вартістю 8 000 000 гривень!

Чесно кажучи, результат «Великої гри» минулого розіграшу настільки вражає, що говорити хочеться тільки про мільйони, разом із головним щасливчиком будувати плани на майбутнє, мріяти, малювати картини нового життя, яке стає реальністю, коли виграєш мільйони. Ех, щасливчику, як же ми всі тобі по доброму заздримо!

Втім, минула гра була щедрою не лише для гравця з Миколаєва. Так, його сусідка з Херсону, пані Ольга виграла 200 000 грн. у «Полюванні за грошима», два гравця, в Сумській та Хмельницькій областях, отримають по 100 000 грн., виграні в «Забава плюс». Ще два гравця з Сумської та Одеської областей отримають більш ніж по 121 тисячі гривень за закреслені 3 лінії з 2 підківками. Зрозуміло, що в порівнянні з багатьма мільйонами ці суми здаються не дуже великими, але давайте порівняємо їх із нашими зарплатами, тоді все стане на свої місця й ми зрозуміємо, які щасливі люди – головні переможці всіх ігор, конкурсів «Лото-Забава».

Зрозумівши, давайте пригадаємо, що для менш щасливих є конкурси нашої газети. Мільйонів у них не виграєш, але живі гроші виловити можна. «Ловися рибка велика й маленька», – вчить нас відома казка. Вірно сказано, є сенс!