Все так, як ви сподівалися, шановні шанувальники найпопулярнішої лотереї країни.

Так, але набагато цікавіше! Цього літа ваша улюблена гра подарує вам ще більше приємних моментів, ніж у минулі роки. Адже в літньому сезоні-2011 у призовій акції під назвою «Гайда на море!» розігруються путівки на морські курорти 15 країн світу!!! І першу путівку, до Таїланду, вартістю 25 000 грн. буде виграно вже найближчої неділі!!!!!

Розуміємо, що бажання провести кілька незабутніх днів у казково дивовижних місцях Землі вже оволоділо вами та вашими близькими. Спокійно, тільки спокійно, панове, путівок багато, розіграші проходитимуть протягом 15 тижнів, починаючи з 616 тиражу «Лото-Забава» та закінчуючи 630 тиражем. Великий літній сезон мандрівок тільки-но відкривається, й у кожного з вас є можливості подарувати собі та своїй родині справжнє диво. Важливо не упустити свій шанс, а для цього потрібно, по-перше, знати умови проведення літньої акції «Гайда на море!», а по-друге, чітко їх дотримуватися.

— Правило перше, основне: купуйте на тираж не менше 5 білетів «Лото-Забава» вартістю від 10 до 16 грн.

— Правило друге, важливе: реєструйтеся в акції, відсилаючи за допомогою SMS-повідомлення на номер 330 спеціальний восьмизначний номер додаткової ігрової комбінації, який є в кожному акційному білеті.

— Правило третє, дуже важливе: під час розіграшу путівок обов’язково тримайте свій мобільний телефон поруч, щоб у разі виграшу протягом 20 секунд відповісти на дзвінок із студії «Лото-Забава» та отримати право на очікуваний, бажаний приз.

Друзі, панове гравці, на вас чекає велика літня пригода, яка прикрасить та наповнить цілющими соками азарту весь сухий, гарячий сезон. Де б ви не жили, чим би не займалися, про що б не мріяли — сімейна мандрівка на море стане для кожного з вас розкішним подарунком Долі та «Лото-Забава»! Якщо дотримаєтеся умов акції, ви зможете потрапити на курорти: Хорватії, Чорногорії, Таїланду, Туреччини, Болгарії, Ізраїлю, Індії, Греції, на Кіпр, Мальту, до Шрі-Ланки, Іспанії, Арабських Еміратів, Італії або Франції!!!!!!

Будь ласка, уважно прочитайте офіційні умови літньої акції та беріть в ній участь, щоб опинитися серед щасливчиків, які виграють путівки.