Хелоувін залишився позаду, а «гарбузова тема» продовжує хвилювати шанувальників «Лото-Забава». Незмінний атрибут цього свята — гарбуз два тиражі поспіль з’являється то в одному, то в іншому місці телевізійної студії. Як він сюди потрапив, для чого? Постійні учасники лотереї вже знають відповідь на ці запитання й із задоволенням включилися в новий інтерактив «Знайди гарбуз у студії», в якому можна виграти додаткові призи від улюбленої лотереї. Суть інтерактиву проста — це гра в схованки. У студії заховано гарбуз, а якщо ви його знайдете під час прямого ефіру чи в запису, то отримаєте можливість виграти 100 гривень.

Перший пост про цікаву новинку з’явився на сторінці «Лото-Забава» у Faсebook 6‑го листопада, напередодні розіграшу 1109 тиражу. А 13 листопада користувачі соцмережі прочитали наступне: «Вітаємо, друзі! Ну що, готові збирати щедрий врожай від «Лото-Забава»? Нам дуже приємно, що ви в захваті від квесту з гарбузиком. Як і обіцяли, за допомогою сервісу випадкових чисел Random.org серед усіх правильних відповідей проведено розіграш грошових призів. Вітаємо наших п’ять перших переможців:

  1. Виктория Горбачева
  2. Таня Дворецкая
  3. Надя Надя
  4. Mykola Lytvynenko
  5. Иван Дуб

Всі вони отримають по 100 гривень на виграшний рахунок на сайті msl.ua. Просимо вас зв’язатися з нами в особистих повідомленнях для нарахування виграшу. Всім учасникам бажаємо успіху надалі».

Цієї неділі гарбуз-непосида опинився вже на іншому місці. Номер місця (зони) легко визначити по малюнку цієї сторінки, якщо ви уважно дивилися телерозіграш 1110 тиражу «Лото-Забава», або подивитеся запис на YouTube. Варто лише залишити свій коментар у Faсebook до 20 листопада, коли пройде другий розіграш призів. Дивіться розіграші — вигравайте додаткові призи!