Відшуміли новорічні свята, переможно завершилися усі 5 запланованих розігра­шів новорічної акції «100 тисяч гривень додатково! На подарунки!». Три учасни­ки виграли додаткові призи у 2020‑му році, двоє — у 2021‑му. Загалом — 500 000 гривень! І у нас, шановні читачі, є плани по­знайомити вас із усіма переможцями. Ваше знайомство з щасливчиком першого акцій­ного розіграшу (1114 тираж «Лото-Забава») киянином паном Андрієм відбулося в ос­танньому випуску газети за минулий рік. І сьогодні ми продовжуємо серію інтерв’ю з переможцями акції, а наш черговий спів­розмовник — мешканець міста Старокос­тянтинів Хмельницької області пан Віта­лій, який 20 грудня у 1115 тиражі виграв додаткові акційні 100 000 гривень.

— Пане Віталію, прийміть наші вітання з чудовим передноворічним подарунком від «Лото-Забава»! Девіз акції «Даруй уда­чу!» прийшовся Вам до душі, він якимось чином перетнувся з реальністю?

— Ще й як! Справа в тому, що в нашій сім’ї склалася традиція — дарувати білети «Лото-Забава». Не пам’ятаю, з чого вона почалася, але з часом сподобалася, вкоренилася, і ми з дружиною доволі часто даруємо лотерейні білети один одному та нашим дітям за успіхи у навчанні. Данило у 5‑му класі, Анастасія вже в 10‑му, обидва навчаються на відмін­но — тому привід для подарунків є часто.

— І цього разу сталося саме так?

— Вгадали! Ми подарували дітям білети на Миколая. А купували, як завжди, в торговельному центрі, там є такий невеличкий лотерейний острівець, розкладка.

— Мабуть, коли дізналися про перемогу, раділи гучно, галасливо, родина ж велика.

— Це точно, — кричали, скакали, обніма­лися! Ну а як тут не радіти, не кожного дня такі великі виграші випадають.

— Ви взагалі давно цікавитеся лотере­ями?

— Із «Лото-Забава» я познайомився ра­ніше, ніж із дружиною Наталією (сміється пан Віталій), ще холостяком, а одружений вже 16 років, зараз мені 42. Були періоди, коли мій інтерес зменшувався, потім знову збільшувався. Минулий рік видався особли­вим, більше сидимо вдома, менше розваг, тому й згадали про «Лото-Забава», виручає. Великі суми ніколи не вигравали, і ось — здійснилося!

— Здійснився виграш, а що завдяки йому вдасться здійснити в житті?

— Коли дізналися про виграш, діти крича­ли: «Мамо, ми їдемо до Парижа!» Побувати у французькому Диснейленді — їхня давня мрія.

— Ну просто новорічна казка! Чудова лотерейна історія.

— А головне — абсолютно правдива, і мене самого це хвилює, хочеться сказати всім — це правда! Я вірю, що нам таки вдасть­ся поїхати до Франції, і обіцяю вислати до редакції фотографії.

— Було б класно, чекаємо!