Розіграш 1069 тиражу припав на унікальну дату: 02.02.2020. Такий дивовижний збіг цифр трапляється раз на тисячу років, і саме цього дня ми побачили оновлену «Лото-Забава»!

І останню гру за старими правилами, в якій парні та непарні кульки вирішували долю головного виграшу. Першою з лототрону «Великої гри» випала кулька 31, яка не дозволила стартовим 200 000 гривень збільшитися до мільйону. Усього в цьому розіграші випало 25 кульок, а 200 тисяч дісталися гравцю з Дніпропетровської області.

Наступної неділі гра пройде за новими правилами і 1 000 000 гривень буде виграно гарантовано. Тож, активізуйтеся, панове гравці, купуйте білети «Лото-Забава» на точках продажу та онлайн, щоб не проґавити свій мільйон!

І обов’язково шукайте можливість потрапити до оновленої студії, вона виглядає фантастично красиво та об’ємно, неначе збільшившись у розмірах завдяки 3-D ефекту й гірляндам із сотень різнобарвних кульок. Приїздіть, вам сподобається! Купуйте комбінації «Багаті та відомі», реєструйтеся через Фейсбук, беріть участь у конкурсі «Азартний гравець» — шансів виграти запрошення чимало, і варто спробувати всі, щоб досягти успіху!

В новому оформленні «Багаті та відомі» з’явилася золота корона, яка умовно дістається головному переможцю. Цього разу корона увінчала красиву чорнобриву дівчину, яка грала під номером 23 — Надію Донченко. Переможниця зізналась, що «перепустку» до студії їй подарувала матуся, Ірина Володимирівна, гравець-ветеран зі стажем участі в «Лото-Забава» майже 20 років. Сама Надія також інколи купує лотерейні білети і розіграші дивиться, тому ми запитали її про враження від нового дизайну. «Супер! Дуже весело та яскраво! — була відповідь. — Хочу, щоб і мама сюди приїхала». Переможниця з Дніпропетровської області виграла 100 000 гривень і пообіцяла частіше купувати білети «Лото-Забава», адже вони приносять реальні виграші!

Переможниця Надія Донченко з Дніпропетровської області виграла 100 000 гривень
Переможниця Надія Донченко з Дніпропетровської області виграла 100 000 гривень