Нічого не віщувало біди, і черговий 599 тираж розпочався як завжди весело і святково.

Як завжди чудово виглядала Лариса Руснак, як завжди намагався сподобатися гравцям Анатолій Гнатюк. З пневмотрона випала кулька під номером 7, і гравці білого сектора студії стали готуватися до «Полювання за грошима», як раптом… згасли прожектори й освітлювачі, і студія занурилася у непроглядну темряву. Шок для ведучих, всієї знімальної групи, менеджерів, керівництва і, звичайно ж, для вас, читачі газети і гравці «». Через незалежні від лотерейної компанії причини виявився знеструмленим весь прилеглий до студії район міста, та прямий ефір вашої улюбленої лотереї був зірваний.

Взагалі, від прямого ефіру можна чекати будь-яких сюрпризів. І не завжди приємних. Головне – це знати, як виправити форсмажорну ситуацію.

Ми приносимо всім вибачення за те, що трапилося і повідомляємо, що всі куплені квитки «Лото-Забава» на 599 тираж дійсні і обов’язково візьмуть участь у грі, трансляція якої відбудеться в прямому ефірі на каналі «1+1» в суботу 5 лютого о 9:05. У цей час, як ви знаєте, в ефір виходить лотерея «ХТО ТАМ», але вона поступиться своім ефірним часом «Лото-Забава». Важливо, щоб усі гравці зрозуміли, що все в «Лото-Забава» залишається без змін, просто трансляція 599 тиражу через не вихід в ефір відбудеться не 30 січня, а 5 лютого 2011 року. Не постраждають і гравці лотереї «ХТО ТАМ», всі квитки, всі реєстрації SMS-кодів на участь у телерозігриші в студії, всі реєстрації номерів квитків для участі в інтерактивному конкурсі «Алло, квартира» – все залишається без змін. Просто прямий ефір «ХТО ТАМ» переноситься з 5 лютого на 12 лютого 2011 року.

Трансляція ювілейного 600 тиражу «Лото-Забава» неодмінно вийде в ефір у неділю 6 лютого в звичний час. Уважно прочитайте на цій сторінці про сюрпризи до ювілейного 600 тиражу «Лото-Забава», які підготував для вас лотерейний оператор і про які не змогли розповісти вам з технічних причин у минулу неділю Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк.

«Лото-Забава» обов’язково з’явиться на ваших голубих екранах, чекайте і дивіться 599 тираж у наступну суботу, а 600 тираж – наступної неділі. Ювілей улюбленої лотереї, величезні виграші і призи, щасливі очі переможців – все це обов’язково буде!