Нічого не віщувало біди, і черговий 599 тираж розпочався як завжди весело і святково.

Як завжди чудово виглядала Лариса Руснак, як завжди намагався сподобатися гравцям Анатолій Гнатюк. З пневмотрона випала кулька під номером 7, і гравці білого сектора студії стали готуватися до «Полювання за грошима», як раптом… згасли прожектори й освітлювачі, і студія занурилася у непроглядну темряву. Шок для ведучих, всієї знімальної групи, менеджерів, керівництва і, звичайно ж, для вас, читачі газети і гравці «Лото-Забава». Через незалежні від лотерейної компанії причини виявився знеструмленим весь прилеглий до студії район міста, та прямий ефір вашої улюбленої лотереї був зірваний.

Взагалі, від прямого ефіру можна чекати будь-яких сюрпризів. І не завжди приємних. Головне – це знати, як виправити форсмажорну ситуацію.

Ми приносимо всім вибачення за те, що трапилося і повідомляємо, що всі куплені квитки «Лото-Забава» на 599 тираж дійсні і обов’язково візьмуть участь у грі, трансляція якої відбудеться в прямому ефірі на каналі «1+1» в суботу 5 лютого о 9:05. У цей час, як ви знаєте, в ефір виходить лотерея «ХТО ТАМ», але вона поступиться своім ефірним часом «Лото-Забава». Важливо, щоб усі гравці зрозуміли, що все в «Лото-Забава» залишається без змін, просто трансляція 599 тиражу через не вихід в ефір відбудеться не 30 січня, а 5 лютого 2011 року. Не постраждають і гравці лотереї «ХТО ТАМ», всі квитки, всі реєстрації SMS-кодів на участь у телерозігриші в студії, всі реєстрації номерів квитків для участі в інтерактивному конкурсі «Алло, квартира» – все залишається без змін. Просто прямий ефір «ХТО ТАМ» переноситься з 5 лютого на 12 лютого 2011 року.

Трансляція ювілейного 600 тиражу «Лото-Забава» неодмінно вийде в ефір у неділю 6 лютого в звичний час. Уважно прочитайте на цій сторінці про сюрпризи до ювілейного 600 тиражу «Лото-Забава», які підготував для вас лотерейний оператор і про які не змогли розповісти вам з технічних причин у минулу неділю Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк.

«Лото-Забава» обов’язково з’явиться на ваших голубих екранах, чекайте і дивіться 599 тираж у наступну суботу, а 600 тираж – наступної неділі. Ювілей улюбленої лотереї, величезні виграші і призи, щасливі очі переможців – все це обов’язково буде!