Цієї неділі завершився святковий місячник на честь 20-річчя «Лото-Забава». Фінал ювілейного марафону видався яскравим, подарувавши мільйонам шанувальників гри незабутні відчуття причетності до історичної лотерейної події. А для гравців, яким пощастило взяти участь у розіграші 1057 тиражу «Лото-Забава» в телестудії та гостей за лаштунками, фінальний акорд свята став насправді солодким. Адже всі вони після закінчення телевізійного ефіру скуштували великий та смачний святковий торт, прикрашений великою «золотою» цифрою 20.

343-Й МІЛЬЙОНЕР «ЛОТО-ЗАБАВА»

А про головного щасливчика неординарного тиражу ми вже знаємо чимало. Це гравець, який придбав білет «Лото-Забава» у Запорізькій області та виграв 1 000 000 гривень (допомогла перша парна кулька, дивіться результати на стор.3).

Це лотерейний переможець, який став 343-м мільйонером в історії лотереї, 31-м мільйонером 2019 року! Наші вітання найвдалішому учаснику гри, якому вдалося здійснити свою мрію в фінальному святковому тиражі найпопулярнішої лотереї країни.
Розпочинається Ваше мільйонерське життя, шановний переможцю, на Вас вже чекають у «КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і готові подарувати Вам унікальний вікенд у столиці — програму «Два дні з життя мільйонера». Доля милостива до Вас, тож хапайте своє щастя великими жменями!

Ми сьогодні сердечно радіємо за Олю Гриневич, яка також здійснила свою мрію, — нарешті за її участі в програмі «Лото-Забава» народився мільйонер. Нова ведуча відкрила свій мільйонерський рахунок, і ми щиро бажаємо їй народження нових лотерейних мільйонерів та нових національних рекордів. Все буде, Олю, адже не даремно «Лото-Забава» називають українською лотерейною фабрикою мільйонерів!

ІСТОРІЯ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ

«З днем народження, рідненька. Ми любимо «Лото-Забава»! Ці теплі, проникливі слова прозвучали з вуст Олі перед показом коротенького фільму (усього півтори хвилинки) про 20-річну історію лотереї. Та хіба можна вмістити у 90 секунд величезну кількість яскравих лотерейних подій, людей, емоцій? Тут і багатосерійного фільму недостатньо.

У кожного з вас, шановні читачі-гравці, своя історія стосунків із «Лото-Забава». Для когось вона (а точніше лотерейна доля) більш щедра, для когось менше. Але всі ви любите унікальну лотерею бінго з щотижневими телерозіграшами, пишаєтеся нею, відчуваєте до неї найтепліші почуття. Говоримо це не заради красивої фрази та святкової дати, адже у любові до «Лото-Забава» ви самі зізнавалися тисячі разів: у прямих ефірах, у інтерв’ю для нашої газети, у численних листах. А ось на запитання, чому ваша любов до гри така довговічна — вже 20 років! — у нас є такий варіант відповіді: тому що «Лото-Забава» завжди молода й приваблива, нова й цікава, завжди сюрпризна.

20 років державної лотереї «Лото-Забава» — це дуже багато. І в той же час, це тільки початок шляху, який буде довгим та щасливим. Ми в це віримо і бажаємо нашій улюбленій грі та вам, її щирим шанувальникам, усього найкращого.

Цієї неділі Анатолій Гнатюк не випадково згадав про зміни формату гри у минулі роки, про «Полювання за грошима», «Щасливий номер», «Забава+» тощо, прозоро натякнувши на те, що попереду на вас чекають нові приємні сюрпризи. Тож, готуйтеся до нових можливостей вигравати, вигравати й ще раз вигравати, панове гравці!

А зараз ще кілька слів про великі виграші, які вже сталися в 1057 тиражі.

Розіграш «Парочка» подарував щасливчику із Закарпаття 300 000 гривень.

А в розіграші «Багаті та відомі» головний переможець, 30-річний Олександр Александров із Київщини виграв 100 000 гривень. Цікаво, що про «Лото-Забава» він знає з 10-ти років, тому що його мама, Світлана Григорівна, грає в лотерею всі ці 20 років. До студії вони приїхали разом, син і мама. «Лото-Забава» впевнено тримає статус сімейної лотереї!

в розіграші «Багаті та відомі» головний переможець, 30-річний Олександр Александров із Київщини виграв 100 000 гривень