Так вважають фартові розповсюджувачі лотерей «М.С.Л.»

Сьогодні в нашій постійній рубриці «Фартові розповсюджувачі» відразу дві героїні. Обидві відзначилися супер вдалими продажами білетів лотереї «Лото-Забава» наприкінці 2018 року, але в двох різних тиражах, 1011 та 1012.

Щоб продажі й настрій були гарними

Ми також будемо дотримуватися цієї послідовності, й почнемо знайомство з  Лариси Миколаївни Комелькової (Донецька область, м. Добропілля, вул. Шевченка, 9б, м-н «Орхідея»). 19 грудня вона продала білет «Лото-Забава» 1011 тиражу, який виграв 1 000 000 гривень.

 

Лариси Миколаївна почала співпрацювати з лотерейною компанією «М.С.Л.» нещодавно, лише півтора роки тому. Зізнається, — була щасливою, коли нарешті знайшла хоч якусь роботу. Як виявилося – дуже гарну, адже за минулі місяці вона жодного разу не пошкодувала про своє рішення.

Як і більшість колег, пані Лариса високо цінує в своїй роботі спілкування з покупцями. Каже, що постійні гравці, особливо постіні, дарують їй багато позитивних емоцій, і вона намагається відповідати їм так само — позитивно.

В практиці Лариси Миколаївни до цього часу не було гравців-мільйонерів. Але був, знову таки в «Лото-Забавав», гравець, який виграв 300 000 гривень. Про щасливчика, якому вдалося виграти цілий мільйон, вона поки що нічого не знає, і навіть не здогадується, хто б це міг бути. Їй дуже хочеться, щоб цей унікальний гравець навідався до магазину, розповів про свої враження, емоції.

Гравці так часто запитують її: «Ну як виграти мільйон?», і ось тобі готова відповідь: «Роби як щасливчик!».

Спілкуванням із менеджерами «М.С.Л.» Лариса Миколаївна цілком задоволена, вони допомагають з орендою, обладнанням, вчасно привозять рекламу. Звичайно, завжди хочеться більшого, і навіть не для себе, а для росту продажів. Приємно, що це взаємне бажання.

На запитання, що найважливіше в работі розповсюджувача, Лариса Миколаївна відповідає: «Треба бути привітним, доброзичливим та уважним до кожного гравця, тоді продажі й настрій будуть гарними».

Лариса Комелькова

Як ти до людей, так і вони до тебе

А тепер, шановні читачі, познайомтесь із розповсюджувачем, що працює в Чернівецькій області, у місті Заставна (вул. Незалежності, 91, фірмовий стіл «МСЛ», м-н «Коопунівермаг»). Наталія Василівна Роїк продала 26 грудня білет «Лото-Забава» 1012 тиражу, який виграв 1 000 000 гривень.

Наталія Василівна – ветеран, працює в компанії «М.С.Л.» вже 14 років! Влаштувалася розповсюджувачем, прочитавши об’яву, і прикипіла до цієї справи всієм серцем – подобається. Що саме? «А мені все подобається, — каже пані Наталія, — і графік роботи, і місце роботи, і сама робота. Я люблю поговорити, поспілкуватися, мені милі мої постійні покупці. З багатьма у мені дружні, майже родинні стосунки. Повірите, йду на роботу, як на свято!».

Цікаво, що за всі ці роки, аж до грудня 2018-го, пані Наталії не доводилося зробити когось із своїх гравців мільйонером. Щоправда, був випадок, коли з її легкої руки жінка потрапила на телерозіграш лотереї «ХТО ТАМ» і виграла квартиру. А ось мільйон у «Лото-Забава» в неї виграли вперше! І вона вже знає – пощастило постійному гравцю, і дуже радіє з цього приводу.

Великий досвід роботи в лотерейній компанії робить свою справу, і для Наталії Василівни вже давно немає секретів у професії. Тим більше, що менеджери «М.С.Л.» вправно виконують свої обов’язки: вчасно сповіщають про всі новинки, доставляють рекламну продукцію, відповідають на всі запитання та претензії.

З гравцями у пані Наталії також повний контакт і абсолютне порозуміння.  Частіше за все гравці розпитують про «Лото-Забава»: як потрапити до студії, як додзвонитися на конкурс «Мані на дивані»? Постійні гравці завжди виявляють свою зацікавленість до акцій, намагаються не прогавити й вчасно забезпечити себе акційними білетами. А Наталія Василівна, якщо потрібно, із радістю їм допомагає зареєструватися. «Стареньким важко впоратися з телефонами — очі на бачать, ось я і допомагаю, хоча й самій вже потрібні окуляри»,- сміється вона.

Найголовнішим у своїй роботі розповсюджувач-ветеран вважає доброту та доброзичливість. «Як ти до людей, так і вони до тебе, — такий мій девіз» — каже вона.

Наталія Роїк