Любовь Михайловна Костюк«Мені подобається, коли мої гравці виграють!»

Тиждень тому 1006-й тираж державної лотереї «Лото-Забава» подарував найщасливішому учаснику гри 1 000 000 гривень. Лотерейний білет, на який випав цей чудовий виграш, був проданий 17 листопада у місті Черкаси, в «ЛОТО маркеті» на вулиці Вернигоры 2.

Саме ця приємна лотерейна подія й привела до когорти фартових розповсюджувачів Любовь Михайловну Костюк, яка продала вдалому гравцю білет на мільйон.

Ми щиро вітаємо Любов Михайлівну з удачею, що принесла їй фінансову винагороду від лотерейного оператора і всеукраїнську відомість,  адже сьогоднішнє інтерв’ю з фартовим розповсюджувачем прочитає вся Україна!

— Любовь Михайловно, як давно Ви пов’язали своє життя з лотереями «М.С.Л.», і як це сталося?

— Я працюю в лотерейній компанії вже 7 років. Роботу знайшла по об’яві, нічого романтичного. А ось саму роботу розповсюджувача вважаю романтичною, тому що сама по собі лотерейна гра – це суцільна романтика: пошуки, надії, сподівання, мрії…

— Що до самої гри, тут з вами можна погодитися, тому що для більшості гравців лотереї – це скоріше романтична розвага, ніж спосіб заробити гроші, що абсолютно правильно. Але що такого романтичного у Вашій роботі? Прийняли від гравця гроші, віддали білет…

— Це технологія, і вона дійсно проста, не потребує від продавця якихось видатних здібностей чи емоційних витрат. Але я маю на увазі зовсім інше, і на мій погляд — головне в нашій роботі. Ви самі тільки що визнали, що в лотерейній грі чимало романтики. І я себе відчуваю провідником цієї романтики, її глашатаєм, якщо хочете.

— Ого, чудово сказано! У такому разі ще одне запитання: чи Вам вдається підтримувати в гравцях романтичний настрій, коли вони довго не виграють? 

— По-перше, мої постійні гравці майже завжди щось виграють, нехай це і невеличкі призи. По-друге… Ви праві, це буває нелегко. Але саме тут і потрібні моя посмішка, мої душевні сили, добра енергія, щоб підтримати людину, всилити в неї надію на удачу, на виграш.

— Вам це подобається робити? Не важко? 

— Знаєте, я дуже люблю, коли мої гравці виграють, коли вони радіють своїм виграшам, заряджені на позитив. І я з великим задоволенням роблю все можливе, щоб таких приємних хвилин і гарних емоцій було якнайбільше. Інколи втомлююсь, звичайно, але це нормально, робота не може бути відпочинком.

— Про що Вас найчастіше запитують гравці? 

— Коли буде наступна акція в «Лото-Забава»? Моїм гравцям такі акції дуже подобаються, вони додають лотерейній грі адреналіну.

— Ви вперше в житті продали білет на мільйон гривень? 

— Так, вперше. До цього мій «кращий результат» — 100 000 гривень у лотереї «ТІП» кілька років тому.

— Новоспечений мільйонер до Вас не приходив? 

— Поки що ні. Можливо і не прийде, якщо це випадковий гравець. А якщо постійний, тоді обов’язково прийде подякувати за свою удачу. І я йому також подякую – за терпіння та віру в удачу.