Здоровенькі були, шановні панове «забавники»!

В ці не по-зимовому теплі, сонячні дні, коли так не хочеться хворіти занудливими грипами та нежитями, коли природа кличе: «Всі на вулицю, хапайте це несподіване, животворне тепло!», в такі дні хочеться придумати і зробити щось хороше, веселе. Чому б, наприклад, не започаткувати «Клуб фанатів «Лото-Забава»? Чим лотерейні фани гірші за, скажімо, футбольних? Хіба що тим, що не ламають в студії стільців і не намагаються пронести на гру пляшку горілки. Та це не така вже й біда. Можна фанатіти й культурно, інтелігентно. До речі, сама гра від цього лише у виграші, як і учасники. Якщо вони люблять гру, а не вишукують засобів, як себе показати.

Чому до нас прийшла ідея фанклубу? Тому, що для багатьох з Вас, шановні «забавники», гра стала не просто улюбленою розвагою, а частиною життя, без якої Ви почувалися б некомфортно, неповноцінно. І не так важливо, чи купуємо один білет лотереї, або десять, граєте кожного тиражу, або через раз — можливості у кожного свої. Та й не це головне. Головне — відчуття причетності до «Забави», бажання брати в ній участь, дивитися, читати про улюблену гру, одним словом, жити разом із «Забавою» і тисячами, тисячами її прихильників, співпереживаючи, засмучуючись та радіючи всьому, чим багата ця гра.

Так от, Клуб фанатів лотереї «Лото-Забава», або скорочено КФЛЗ. Що це може означати на практиці? Чесно кажучи, крім самої ідеї, яка здається нам привабливою й плідною, поки що конкретних пропозицій не має. Для нас лише ясно: якщо є люди, фанатично віддані цій грі, — повинен існувати і фанклуб. Тому звертаємося до Вас, панове гравці: що можете запропонувати і чи довподоби Вам наша ідея взагалі? Висловлюйтесь письмово, телефонуйте. Але спочатку обдумайте свої пропозиції, порадьтеся з іншими гравцями. Лише одне зауваження: не перегніть палку в бік меркантилізації ідеї фанклубу, тобто не шукайте насамперед способів зробити з клуба зручну можливість, скажімо, потрапити в студію, тощо. Хотілося б побачити якомога більше цікавих, неординарних і (чого гріха таїти) необтяжливих у фінансовому плані для редакції пропозицій. Тож, чекаємо Ваших відгуків!

А сьогодні дозвольте познайомити Вас з людиною, яку без будь-яких припущень можна віднести до розряду лотерейних фанатів і, зокрема, лотереї «Лото-Забава».

Олег Михайлович Ломакін мешкає в м.Рівне, а це, як відомо, один з епіцентрів нашої телевізійної гри. Мало знайдеться в Україні міст, які могли б позмагатися з рівенчанами у активності та результативності гри. Час від часу ми навіть отримуємо листи з обуреними відгуками про підсумки чергового тиражу: «Ну як же так, знову Рівне виграло!» «Тому і виграло, що грало», — відповідаємо таким незадоволеним. Шанси рівні для всіх регіонів країни. А частіше виграють там, де активніше грають, купують більше білетів лотереї. Це єдина і несхибна логіка гри.

Але ж повернемося до особи пана Олега. Бачите розгорнуті віялом десятки білетів «Лото-Забава»? Є серед них і за 120 тираж, і за 100, і за 50… Є і за самий, самий 1-й тираж «Лото-Забави». Тому, що пан Олег як почав грати в серпні 1999 року, так з того часу не пропускає жодного тиражу улюбленої лотереї. Справжній фанат! Купує від одного до 25 білетів кожного тижня, при цьому вигадує найрізноманітніші способи їх вибору. Так само робить і його дружина (на жаль, не запитав її ім’я). Купуючи чоловікові «Забаву» до чергового дня народження, примудрилася вибрати білет, номер якого закінчувався на 1941 — рік народження Олега Михайловича. І доля посміхнулася фанату. Він першим зателефонував до студії під час 127 розіграшу! Наступного тижня вже позував, на моє прохання, біля «Колеса Забави», демонструючи свою колекцію білетів. Правда, автомобіль не «викрутив», задовольнившись телевізором. Але, як справжній фанат, був радий і цьому подарункові від «Забави».

Звертаюся і до пана Олега з проханням відгукнутися на нашу пропозицію щодо КФЛЗ. Прошу й багатьох інших гравців, які грають з перших тиражів лотереї, зробити свій внесок до нашого задуму. Разом ми обов’язково зробимо щось цікаве і корисне.

Я.ГРАВЕЦЬ