Три щасливчика на два мільйони

Розбагатіли щасливчики з двох областей України.

Розіграш чергового, 1047-го тиражу відбувся 1 вересня. Було б дивно, якщо цього дня в студії «Лото-Забава» не згадали про новий навчальний рік, звичайно, стосовно до лотерейної гри. І абсолютно справедливо ведучі телерозіграшу зазначили, що найпопулярнішу лотерею країни можна назвати не тільки фабрикою, а й школою мільйонерів, а також справжньою академією азарту і рекордів!

Щоправда, по закінченні гри виявилось, що лотерейні рекорди встояли й нові мільйонери не народилися. Але все ж таки мільйон гривень виграли, і ось як це сталося.

Мільйон — навпіл

Першою у «Великій грі» випала кулька 39 (непарний номер), тому «мільйонерьску» тему було відкладено до закінчення розіграшу. Вона зазвучала знову, коли Анатолій Гнатюк оголосив, що відразу 2 гравці, з Хмельницької та Вінницької областей, закреслили в свої білетах 3 горизонталі з одною підковою (в одному ігровому полі), і кожен із них виграв по 500 000 гривень!

Таким чином, загальна кількість мільйонерів «Лото-Забава» залишається на позначці 340, а показники 2019 року – на позначці 28.

Не набагато меншу за головних щасливчиків суму виграв головний герой розіграшу «ПАРОЧКА» — 300 000 гривень. Свій щасливий білет він придбав на Кіровоградщині.

учасники розіграшу 1047 тиражу «Лото-Збава»
лототрон розіграшу «ПАРОЧКА»