НОВОРІЧНА АКЦІЯ ВІД «ЛОТО-ЗАБАВА»

Шановні друзі, поспішаємо порадувати вас приємною новиною. Напередодні Но­вого 2021 року державна лотерея «Лото-Забава» розпочинає акцію, присвячену новорічним святам! Нехай ваші мрії та побажання, які не здійснилися цього року, почнуть втілю­ватися в життя найближчими тижнями — у святкових тиражах улюбленої лотереї. Нехай під новорічною ялинкою ви та ваші рідні знайдуть саме те, про що мріялося. Шансів для оптимізму та віри в свою уда­чу у вас буде значно більше, адже… «Лото-Забава» дарує своїм шануваль­никам додаткові шанси на додатко­ві — новорічні призи!

Новорічна акція під назвою «Додатково 100 000 гривень на подарунки!» вже розпочалася й триватиме протягом 5‑ти тиражів: із 1114 по 1118.

Акційні розіграші відбудуться 13, 20, 27 грудня 2020 року та 03, 10 січня 2021 року.

Загалом, протягом святкових тиражів буде розіграно 500 000 гривень* (додат­ково до всіх стандартних призових кате­горій). Щотиражу буде розіграно 100 000 гри­вень (сума вказана до вирахування подат­ку на доходи фізичних осіб та військового збору).

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ РОЗІГРАШУ?

Придбайте 2 або більше білетів «Лото-Забава» на акційний тираж вартістю від 25 грн. кожен (з «Парочкою») однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбіна­ція з 8ми цифр. Щоб номер телефону учасника потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надісла­ти додаткові акційні комбінації за допо­могою СМС-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію — окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного номера мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

СМС-повідомлення будуть приймати­ся з 29.11.2020 з 10.00 до 09.01.2021 до 20.15.

ЯК ВИЗНАЧАТИМУТЬ ПЕРЕМОЖЦЯ?

Під час розіграшу в прямому ефірі серед унікальних додаткових акційних комбіна­цій за принципом випадковості буде ви­значена одна комбінація. Для оформлення виграшу переможець повинен звернутися на гарячу лінію за номером: 0 (800) 21 00 65 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Шановні читачі! Сьогодні мимоволі пригадуються наші передноворічні очіку­вання року з красивими цифрами 2020, від якого ми щиро чекали лише приємних сюрпризів. Людина завжди живе надією на краще, на добре та вічне. Завжди ба­жає собі та близьким здоров’я, благопо­луччя і щастя, а своїй Батьківщині — миру та процвітання. І в кожному з нас є при­родний оптимізм, який варто підтриму­вати за будь-яких умов. У тому числі — за допомогою улюблених лотерей, адже це не просто гарна розвага, а ще й реальна можливість змінити життя на краще.

Попереду рік 2021, і всі ми віримо, що він буде кращим. Тож, давайте не просто вірити, а й діяти! Новорічна акція стар­тувала цієї неділі, і вже сьогодні у вас є можливість зробити крок назустріч своїй удачі. Купуйте лотерейні білети на точках продажу або на сайті лотерейного опера­тора msl.ua. Вигравайте самі та даруйте білети вашим близьким, друзям, добрим знайомим. Здійснюйте ваші мрії та поба­жання якомога скоріше!

*За вирахуванням податків та зборів.