ЗНАЙОМТЕСЬ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ РОМАНТИЧНОЇ АКЦІЇ

Минулого разу ми підбили підсумки ро­мантичної акції «Кохання дарує мільйони та 300 000₴ додатково!», яка проводилася протягом трьох тиражів «Лото-Забава» по­спіль, 1124–1126. У кожному з цих тиражів комп’ютерне жеребкування вирішувало долю двох акційних призів. Таким чином, шість учасників виграли 300 000 гривень додат­ково, кожен по 50 000 гривень.

Ми пообіцяли вам, шановні читачі, поспіл­куватися зі щасливчиками та розповісти їхні історії успіху. Перші цікаві інтерв’ю до вашої уваги, — зна­йомтеся з переможцями романтичної акції.

ЗРОБИВ СОБІ ПОДАРУНОК НА 45‑РІЧЧЯ

Для нашої розмови по телефону Сергій Во­лодимирович визначив суворо обмежений час. Ми поставилися до цього з порозумін­ням, тому що наш співрозмовник є військо­вослужбовцем, — кожна хвилина на рахунку. Але розмова вийшла повноцінно.

— Вітаємо з виграшем у «Лото-Забава», пане Сергію, і хочемо розпитати про де­талі.

— Дякую. Можу почати з кінця, тобто з цього виграшу, а можу з історії моєї участі в «Лото-Забава». Як бажаєте?

— Давайте почнемо з історії, щоб і про Вашу біографію трішечки дізнатися.

— Гаразд, тоді так. Я народився 14 лютого, у День закоханих. Тоді в нас мало хто знав про це свято, але факт. Цього року мені ви­повнилося 45 років, і це другий факт. Білети «Лото-Забава» я вперше купив дуже давно, мабуть років 20 тому. Підтвердження, на жаль, не зберіг, просто повірте на слово. А далі доведеться заглибитися в мою         біо­графію.

Ви вже знаєте, що я за професією військо­вослужбовець. Брав участь у бойових діях на сході України з 2014 по 2019 роки. Родом зі Львівської області, із села Полоничі. Військо­ва частина, де я зараз служу, розташована в Новоград-Волинському Житомирської об­ласті. Я сам на даний момент перебуваю на навчанні в моїй рідній Львівській області, ось така географічна карусель виходить.

— І зупинка цієї каруселі сталася у Львівській області, — саме тут було при­дбано акційні білети «Лото-Забава» на 1124 тираж, і на один із цих білетів випав виграш 50 000 гривень.

— Все вірно. Мене відпустили додому на пару днів. Приїхав на автостанцію, чекав автобус. І тут я побачив кіоск, в якому про­дають лотереї. Подумав: «Чому б не зробити самому собі подарунок на день народження? Трішечки зарано, та яка різниця?». Підійшов, запитав у жіночки-продавця білетик, а вона мені порадила взяти одразу два, щоб можна було і в акції взяти участь. Послухався, купив, зареєструвався. І виграв!

— Вам раніше вдавалося вигравати ва­гому суму?

— Ні, але я не розстроювався, бо мені про­сто цікаво брати участь у «Лото-Забава» — подобається.

— Ми інколи пишемо про учасників лотерей «ризикнув витратити 20 чи 50 гривень і виграв…» Для військового сло­во ризик має зовсім інше значення — це зрозуміло. А що Ви відчуваєте, купуючи лотерейний білет?

— Ви праві, ризик витратити якусь ко­пійку та залишитися без виграшу — це зов­сім не ризик в моєму розумінні слова. А що я відчуваю, тримаючи в руках білет? Ну, це як загадка, як передчуття можливого дива, приблизно так, хто ж Вам точно сформулює.

— Ця акція нібито спеціально для Вас була придумана, — і свято, і Ваш день на­родження, все зійшлося. Ще й номер ви­грашного білета!

— Ось це найголовніше (сміється)!

— Не мільйон, але приємна сума. На що плануєте витратити?

— Точніше сказати, на кого. Хоча мій шлюб розпався, але є дві доньки, Вікторії 18 років, Марічці в кінці березня виповниться 17 років. Ось на них із задоволенням й витрачу свій виграш!

 

ВИГРАВАЙТЕ ГРОШІ, А ПОДАРУНКИ Я ВСІМ ПРИВЕЗУ

Олеся Анатоліївна мешкає у селі Флорине Вінницькій області, працюю касиром у про­дуктовому магазині. А робота, як не крути, накладає на людину відбиток, — наша спів­розмовниця виявилася балакучою та відкри­тою, що зробило наше спілкування вельми приємним та легким.

— Вітаємо з перемогою, пані Олесю! Ви давно берете участь у лотереї?

— Дякую! Наша сім’я вже 5 років «фанатіє» від «Лото-Забава».

— Слово яке знайшли яскраве — «фа­натіє»…

— Правду кажу (сміється), ми дуже люби­мо дивитися розіграші, переживаємо, вболі­ваємо за тих, хто в студії. Самі б туди хотіли потрапити, але не виходить поки що.

— Зате вдалося виграти в акції 50 тисяч гривень. Як це сталося?

— Можу себе похвалити — це я так спро­моглася, зробила собі, умовно кажучи, пода­рунок до 8 березня.

— Тобто, Ви купили білети — одну хвилинку, дивимося результати у нашій газеті — на 1126 тираж, розіграш якого пройшов 7 березня.

— Точно. Я завжди купую білети в місті Бершадь, по 4 білети на кожний тираж, щоб кожному члену сім’ї дістався білетик. І цього разу роздала: один чоловікові Юрію, другий сину Назару, йому 11 років, третій — доньці Каріні, їй 5 рочків, а четвертий собі. Виграв білет, який дістався Назару.

— І що це означає?

— Що його мрія здійснилася! А мріє він про героскутер. Я не дуже розумію, що воно таке, тепер доведеться поцікавитися деталь­ніше.

— Назар заслужив дорогий подарунок, навчається добре?

— Так, він у нас хлопець вправний, має гарну пам’ять. До речі, частенько нагадує мені, щоб мама не забула купити білетики «Лото-Забава» на наступний тираж. Особливо після виграшу (сміється).

— А донечка і чоловік подарунки не за­служили. Вам самій не потрібен?

— Звичайно, ми всі заслужили! Але одного цього виграшу на всіх може не вистачити.

— Що ж робити?

— Відповідь проста — й надалі купувати білети «Лото-Забава», щоб виграти мільйон або джекпот! Мені чомусь здається, що це можливо.

— І тоді…

— Мій чоловік працює експедитором на оптовій базі. Він сказав: «Ви, головне, вигра­вайте у «Лото-Забава» гроші, а подарунки я всім привезу!».

Шановні читачі, ми продовжимо знайо­мити вас із переможцями романтичної акції. Чекайте, буде цікаво!