ЗНАЙОМТЕСЬ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ РОМАНТИЧНОЇ АКЦІЇ
Минулого разу ми підбили підсумки романтичної акції «Кохання дарує мільйони та 300 000₴ додатково!», яка проводилася протягом трьох тиражів «Лото-Забава» поспіль, 1124–1126. У кожному з цих тиражів комп’ютерне жеребкування вирішувало долю двох акційних призів. Таким чином, шість учасників виграли 300 000 гривень додатково, кожен по 50 000 гривень.
Ми пообіцяли вам, шановні читачі, поспілкуватися зі щасливчиками та розповісти їхні історії успіху. Перші цікаві інтерв’ю до вашої уваги, — знайомтеся з переможцями романтичної акції.
ЗРОБИВ СОБІ ПОДАРУНОК НА 45‑РІЧЧЯ
Для нашої розмови по телефону Сергій Володимирович визначив суворо обмежений час. Ми поставилися до цього з порозумінням, тому що наш співрозмовник є військовослужбовцем, — кожна хвилина на рахунку. Але розмова вийшла повноцінно.
— Вітаємо з виграшем у «Лото-Забава», пане Сергію, і хочемо розпитати про деталі.
— Дякую. Можу почати з кінця, тобто з цього виграшу, а можу з історії моєї участі в «Лото-Забава». Як бажаєте?
— Давайте почнемо з історії, щоб і про Вашу біографію трішечки дізнатися.
— Гаразд, тоді так. Я народився 14 лютого, у День закоханих. Тоді в нас мало хто знав про це свято, але факт. Цього року мені виповнилося 45 років, і це другий факт. Білети «Лото-Забава» я вперше купив дуже давно, мабуть років 20 тому. Підтвердження, на жаль, не зберіг, просто повірте на слово. А далі доведеться заглибитися в мою біографію.
Ви вже знаєте, що я за професією військовослужбовець. Брав участь у бойових діях на сході України з 2014 по 2019 роки. Родом зі Львівської області, із села Полоничі. Військова частина, де я зараз служу, розташована в Новоград-Волинському Житомирської області. Я сам на даний момент перебуваю на навчанні в моїй рідній Львівській області, ось така географічна карусель виходить.
— І зупинка цієї каруселі сталася у Львівській області, — саме тут було придбано акційні білети «Лото-Забава» на 1124 тираж, і на один із цих білетів випав виграш 50 000 гривень.
— Все вірно. Мене відпустили додому на пару днів. Приїхав на автостанцію, чекав автобус. І тут я побачив кіоск, в якому продають лотереї. Подумав: «Чому б не зробити самому собі подарунок на день народження? Трішечки зарано, та яка різниця?». Підійшов, запитав у жіночки-продавця білетик, а вона мені порадила взяти одразу два, щоб можна було і в акції взяти участь. Послухався, купив, зареєструвався. І виграв!
— Вам раніше вдавалося вигравати вагому суму?
— Ні, але я не розстроювався, бо мені просто цікаво брати участь у «Лото-Забава» — подобається.
— Ми інколи пишемо про учасників лотерей «ризикнув витратити 20 чи 50 гривень і виграв…» Для військового слово ризик має зовсім інше значення — це зрозуміло. А що Ви відчуваєте, купуючи лотерейний білет?
— Ви праві, ризик витратити якусь копійку та залишитися без виграшу — це зовсім не ризик в моєму розумінні слова. А що я відчуваю, тримаючи в руках білет? Ну, це як загадка, як передчуття можливого дива, приблизно так, хто ж Вам точно сформулює.
— Ця акція нібито спеціально для Вас була придумана, — і свято, і Ваш день народження, все зійшлося. Ще й номер виграшного білета!
— Ось це найголовніше (сміється)!
— Не мільйон, але приємна сума. На що плануєте витратити?
— Точніше сказати, на кого. Хоча мій шлюб розпався, але є дві доньки, Вікторії 18 років, Марічці в кінці березня виповниться 17 років. Ось на них із задоволенням й витрачу свій виграш!
ВИГРАВАЙТЕ ГРОШІ, А ПОДАРУНКИ Я ВСІМ ПРИВЕЗУ
Олеся Анатоліївна мешкає у селі Флорине Вінницькій області, працюю касиром у продуктовому магазині. А робота, як не крути, накладає на людину відбиток, — наша співрозмовниця виявилася балакучою та відкритою, що зробило наше спілкування вельми приємним та легким.
— Вітаємо з перемогою, пані Олесю! Ви давно берете участь у лотереї?
— Дякую! Наша сім’я вже 5 років «фанатіє» від «Лото-Забава».
— Слово яке знайшли яскраве — «фанатіє»…
— Правду кажу (сміється), ми дуже любимо дивитися розіграші, переживаємо, вболіваємо за тих, хто в студії. Самі б туди хотіли потрапити, але не виходить поки що.
— Зате вдалося виграти в акції 50 тисяч гривень. Як це сталося?
— Можу себе похвалити — це я так спромоглася, зробила собі, умовно кажучи, подарунок до 8 березня.
— Тобто, Ви купили білети — одну хвилинку, дивимося результати у нашій газеті — на 1126 тираж, розіграш якого пройшов 7 березня.
— Точно. Я завжди купую білети в місті Бершадь, по 4 білети на кожний тираж, щоб кожному члену сім’ї дістався білетик. І цього разу роздала: один чоловікові Юрію, другий сину Назару, йому 11 років, третій — доньці Каріні, їй 5 рочків, а четвертий собі. Виграв білет, який дістався Назару.
— І що це означає?
— Що його мрія здійснилася! А мріє він про героскутер. Я не дуже розумію, що воно таке, тепер доведеться поцікавитися детальніше.
— Назар заслужив дорогий подарунок, навчається добре?
— Так, він у нас хлопець вправний, має гарну пам’ять. До речі, частенько нагадує мені, щоб мама не забула купити білетики «Лото-Забава» на наступний тираж. Особливо після виграшу (сміється).
— А донечка і чоловік подарунки не заслужили. Вам самій не потрібен?
— Звичайно, ми всі заслужили! Але одного цього виграшу на всіх може не вистачити.
— Що ж робити?
— Відповідь проста — й надалі купувати білети «Лото-Забава», щоб виграти мільйон або джекпот! Мені чомусь здається, що це можливо.
— І тоді…
— Мій чоловік працює експедитором на оптовій базі. Він сказав: «Ви, головне, вигравайте у «Лото-Забава» гроші, а подарунки я всім привезу!».
Шановні читачі, ми продовжимо знайомити вас із переможцями романтичної акції. Чекайте, буде цікаво!