ЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ПЕРЕМОЖЦЯМИ РОМАНТИЧНОЇ АКЦІЇ

Ми продовжуємо тему романтичної ак­ції «Кохання дарує мільйони та 300 000₴ додатково!», яка протягом трьох тиражів «Лото-Забава» (1124–1126) надавала   мож­ливості учасникам лотереї вигравати додат­кові призи. У кожному з акційних тиражів комп’ютерне жеребкування вирішувало долю двох акційних призів — по 50 000 гривень кожний. В цілому, шість учасників виграли 300 000 гривень додатково!

Ми спробуємо поспілкуватися з усією щасливою шісткою переможців телефоном та розповісти їхні історії успіху. З двома пе­реможцями (зі Львівської та Вінницької         об­ластей) ви вже познайомилися, прочитавши інтерв’ю в 11‑му випуску газети. Сьогодні до вашої уваги ще дві цікавих бесіди з учасни­ками романтичної акції, яким посміхнулась удача.

ГРАВ, ВИГРАВ І ПРОДОВЖУЮ ГРАТИ ДАЛІ — ЦЕ МІЙ ДЕВІЗ!

До пана Валерія з міста Пологи Запорізь­кої області перемога прийшла в останньо­му акційному розіграші, 7 березня — це був 1126 тираж «Лото-Забава».

— Як воно, пане Валерію, отримати по­дарунок до жіночого свята? — запитуємо співрозмовника. — Мабуть, така оказія вперше у Вашому житті?

— Це правда, вперше. Раніше, як усі чо­ловіки, я сам дарував подарунки, а тут        зне­нацька все навпаки вийшло. Дружина моя трішечки напружилася, коли почула, що я вітаю зі святом невідому жінку. А це була менеджер «Лото-Забава» пані Наталія, яка за­телефонувала на мій номер після розіграшу. Привітала з перемогою в акції, дала пораду щодо оформлення виграшу. Дуже приємна жінка, хочу подякувати їй через вашу газету.

— Вона обов’язково прочитає. А до цьо­го щасливого моменту Вам не доводилося спілкуватися з менеджерами лотерейного оператора?

— 3 січня 2016 року я побував у студії «Лото-Забава». Приїхав у якості запасного гравця, але удача була на моєму боці — по­трапив до основного складу, в білий ряд. І хоча наш ряд не став призовим, але емо­ції «зашкалювали» і задоволення отримав сповна!

— Давно берете участь у лотереї?

— Взагалі лотереями я почав захоплю­ватися ще студентом — грав у «Спортлото». У 1982 році виграв 412 рублів, а це для сту­дента були великі гроші — стипендія за рік! Можу сказати точно, що перший білет «Лото-Забава» я придбав у 2002 році. З того часу захопився цією грою, і не лише я один. На всі свята у нас в родині, крім основного по­дарунка, завжди в конверті лежать лотерейні білетики — на щастя.

— Ви завжди берете участь в акціях?

— Завжди, тому що це додаткові шанси на виграш. Бачите, я ще ніколи не вигравав великі суми в основному розіграші чи в ін­ших стандартних розіграшах, а пощастило саме в акції. Умови прості — купив 2 білета, зареєструвався, чекай на жеребкування.

— Ви є постійним учасником лотереї. Можливо, за багато років у Вас з’явились якісь особливі навички, маленькі «секрети удачі»?

— Скоріше це можна назвати прикмета­ми удачі. Я завжди купую лотерейні білети в першій половині дня, і бажано в понеді­лок. Чомусь мені здається, що такі білети є щасливішими.

— Дозвольте поцікавитися Вашим осо­бистим життям, скільки Вам років?

— 60 років, пенсіонер. Працював голов­ним інженером на молокозаводі в рідному місті. Одружений, маю доньку та онуку.

— Так у Вас цілий жіночий колектив! Тепер зрозуміло, чому удача обрала саме Вас напередодні 8 березня.

— (Сміється). Мабуть, так воно і є. От­римаю свій виграш і весь витрачу на моїх дорогих і незрівняних жінок: дружину Аллу, доньку Анастасію та названу на честь діда онуку Валерію. Усім «подарунки в студію»! Дякую «Лото-Забава» за свято виграшу!

— Навряд треба запитувати Вас, чи будете надалі купувати білети «Лото-Забава»?

— Якщо запитали, відповім так: грав, ви­грав і гратиму далі — це мій девіз!

ЗІНА МРІЄ ПРО МІЛЬЙОН

Пан Сергій виграв акційні 50 000 гри­вень в останній день зими, 28 лютого, в 1125 тиражі «Лото-Забава». Переможець мешкає в селі Бєльська Воля Рівненської області, йому 34 роки, працює водієм.

— Сергію Федоровичу, наші вітання з перемогою! І перше запитання: як давно цікавитеся лотереєю?

— Більше 10 років. Намагаюся не пропу­стити жодного тиражу, але інколи просто не вдається купити білети в нашому селі.

— Виграшний білет все ж таки повз Вас не проскочив. На щастя!

— Обставини так склалися. Ми з дружи­ною поїхали на вихідні провідати бабусю з дідом, і на автостанції «Чайка» купили парочку білетів «Лото-Забава». Про акцію я знав, та й розповсюджувач нагадала, тому відразу зареєстрував акційні комбінації SMS-ками.

— Як Ви дізналися про виграш?

— Я одразу зрозумів, коли випала моя комбінація, зрадів. А ось моя мама ніяк не хотіла повірити, аж доки мені не зателефо­нували з «Лото-Забава».

— Як звуть Вашу мамусю? Хочемо при­вітати її у газеті та закликати, щоб надалі вірила в удачу свого сина.

— Надія Станіславівна. Насправді вона вірить, що люди виграють у лотереї, але повірити в мій виграш їй чомусь було важ­кувато. Та це вже позаду, тепер мама знає, що виграти може кожний, і я також. Зараз граємо усією сім’єю.

— Можна дізнатися більше про Вашу родину?

— У мене є дружина, її звати Зіна. І вона вагітна, чекаємо на синочка вже у травні.

— Приємне очікування! Бажаємо здо­ров’я пані Зінаїді та малюку. Дружина гаряче зраділа Вашому успіху в лотереї?

— Ой, так! Раділа, аж підскакувала, на­скільки їй дозволяє її стан. Позитивні емо­ції дружині зараз дуже потрібні — ось вони, отримуй!

— А що б порадувало Вашу Зіну ще більше?

— Ще більший виграш! Вона у мене мріє про мільйон.

— Цілком зрозуміло. І цілком можливо, адже мільйони у «Лото-Забава» виграють щотижня. Ви, напевно, вже знаєте, як ви­тратите виграш?

— Купимо колясочку, ліжечко та різні дрібнички для нашого синочка.

— А як будете боротися за мільйон?

— Будемо купувати білети. Хочемо і в сту­дію приїхати, і мільйон виграти!

Шановні читачі, ми сподіваємося продов­жити серію ексклюзивних інтерв’ю з         пере­можцями романтичної акції в наступному випуску газети. Дочекайтеся, інтрига триває!