У неділю 6 червня шанувальники лотереї побачили на своїх екранах нову літню за­ставку — це був перший літній телерозіграш державної лотереї «Лото-Забава». Як і очі­кувалось, він наблизив народження 400‑го мільйонера. І тепер до ювілею лишилося зробити лише 2 кроки!

У звітному 1139 тиражі, про який ми сьогодні розповідаємо, 1 000 000 гривень знову було виграно одноосібно. Чому знову? Тому що так само одноосібно виграли свої мільйони щасливчики багатьох попередніх тиражів, починаючи з 1130‑го. Останнього разу мільйон розділили між со­бою декілька переможців аж у 1129 тиражі. До речі, дуже пам’ятному тиражі, в якому зірвали перший джекпот року — 3 000 000 гривень. Його володар став 388 мільйонером «Лото-Забава», а один мільйон дістався тоді одразу трьом переможцям (кожен виграв по 333 333 гривні).

БЕЗ СЮРПРИЗІВ НЕ ОБІЙШЛОСЯ

Сьогодні ми з радістю вітаємо щасливчика, який став цієї неділі 398‑м мільйонером, 18м цього року! Головний переможець «Великої гри» придбав лотерейний білет № 0102293 у Полтавській області. Хто з вас, шановні читачі, минулого тижня купував бі­лети на Полтавщині, зізнавайтеся? Якщо є такі — мерщій перевіряйте й з’ясовуйте свою лотерейну долю. Всім іншим також корис­но зазирнути на сторінку результатів, щоб перевірити свої білети, адже, окрім мільйо­на, призів було розіграно чимало. Шукайте виграшну горизонталь, діагональ або хрест і підраховуйте призові.

В ході розіграшу ведучі декілька разів згадували про акцію на Фейсбук, присвяче­ну ювілейному 400‑му мільйонеру. Перша учасниця «Мані на дивані» пані Ольга Олек­сандрівна з міста Суми побачила в руках Олі Гриневич минулий випуск нашої газети з рекламою акції, що допомогло їй виграти 50 000 гривень. Не схибив і другий учас­ник, пан Дмитро з Києва, який також виграв 50 000 гривень. Стопроцентний результат!

Розіграш «Парочки» цього разу пройшов неординарно, тому що після випадіння пер­шої кульки лототрон «оголосив страйк». Його роботу довелося виконати тиражній комісії та одному із гостей студії, як цього потребу­ють правила. Усі кульки загрузили в мішечок, а потім витягнули із нього одна за одною 9 кульок, які склали виграшну комбінацію. Тож, спосіб розіграшу був незвичний, а ось результат не здивував — солодкі 300 000 знову залишилися на кону.

ВИГРАШ ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ

Анатолій Гнатюк впевнено заявив, що саме учасник під номером 1 із червоний ряду, мешканець Одеси Андрій Римарев привіз у столицю справжнє літнє тепло. Можливо, воно і так, але виявилося, що окрім тепла Андрій привіз ще й свою наречену Оксану. Найближчими вихідними пара зіграє весіл­ля у мальовничому передмісті Києва. А за кілька днів до цієї події щасливчик виграв для своєї нареченої 250 000 гривень, ставши головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі». Наш кореспондент сфотографував Андрія та Оксану після розіграшу, а потім вони відповіли на наші запитання.

— Як вам вдалося так гарненько все спланувати, щасливчики, — і приїзд до студії, і весілля, та ще й виграш!?

— Дещо ми самі планували, а дещо за нас планувала Доля, — посміхаються щасливі на­речені.

— Пане Андрію, Ви сказали ведучим, що граєте вже 10 років і в 2011му виграли 100 000 гривень. Після того були вагомі виграші?

— Нещодавно я подарував Оксані декілька білетів, в одному із них склався виграшний кут, а це 7 500 гривень.

— Удача Вас не уникає. Ви взагалі ве­зучий?

— Мабуть, що так. Я багато років при­святив воєнній авіації, вийшов на пенсію у званні майора. Служба була і нервовою, і небезпечною, але все обійшлося, як бачи­те — здоровий, веселий, до весілля готовий!

— Ми щасливі, що знайшли один одно­го, — продовжує Оксана, — що працюємо ра­зом і робота цікава — туристичний бізнес. І дуже радіємо сьогоднішньому виграшу, адже більш вчасний момент й придумати важко. Дякуємо всесвіту за цю удачу!

— І «Лото-Забава» не забудьте подяку­вати, щасливчики!

— А я всім друзям завжди кажу, — під­хоплює Андрій: «Купуйте лотерейні білети, і вам також пощастить»!