Фабрика мільйонерів «Лото-Забава» працює на повну потужність. Мільйонери народжуються мало не двічі на місяць.

Тільки цього року з’явилося 10 нових лотерейних мільйонерів, а всього їх, як ви пам’ятаєте, 73. Немає сумніву, що нинішній рік поб’є всі попередні рекорди за кількістю «Забавних» супер щасливчиків. Ми чекаємо на ці сенсації і готові розповісти вам про них. Але «Забава» — це «ЗАБАВА», і вона прагне здійснити всі наші мрії, задовольнити всі потреби, включаючи й найзаповітніші. Не треба бути особливим провидцем, щоб знати, що влітку найактуальнішою темою стає відпочинок. Тиші, спокою, моря, сонця хоче кожний. Варто лише на секунду прикрити очі, як уява малює жовтий-прежовтий пісок, синє-пресинє небо, блакитне тихесеньке море й тихий-претихий бриз, який немов шепоче: «Все це тобі, все це для тебе …».

Але які далекі бувають іноді наші мрії від реальних можливостей. Одна справа мріяти про літню казку, а зовсім інша — втілити її в життя, подолавши безліч перешкод, головна з яких — фінансова. Ніби вгадавши наші мрії й усвідомивши труднощі, туроператор «MIBS Travel» продовжує спільно з свою літню акцію «Вигравай путівку на двох до Кіпру». Нікому з її переможців не доведеться докладати ніяких зусиль під час свого комфортного супер відпочинку, тому що відпочивають вони за казковою формулою — «все включено»! І переліт на літаку в обидва кінці, й харчування, і проживання — вже оплачені, про все вже подбали співробітники кращого українського туроператора. Залишається тільки розслабитися й насолоджуватися літом.

Не знаємо, чи зможе забути коли-небудь Петро Тринчук з Івано-Франківська, володар п’ятої путівки від «MIBS Travel», казкові ночі Кіпру й свій прекрасний відпочинок в комфортабельному готелі «Санта Напа». Думаємо, що не зможе! Минулої неділі він отримав із рук ведучих телерозіграшу сертифікат від туроператора, а буквально через кілька хвилин, наприкінці програми, стало відоме ім’я нового переможця акції, шостого володаря путівки на Кіпр. У готелі «Павло Напа» проведе казкові дні свого відпочинку пані Алла з Полтави.

Нагадаємо, що розіграш путівок та визначення переможців акції проводиться серед гравців «Лото-Забава», які протягом тижня купили 5 квитків « Лото-Забава» й відправили SMS-ку із цифрою 5 на номер 105.

А ось й інші новини 567 розіграшу «Лото-Забава», як завжди, радісні для гравців. У «Забава плюс» двоє гравців із Кіровоградської та Запорізької областей виграли по

100 000 гривень. У «Полюванні за грошима» Віталій Єфремов із Кіровоградської області обрав літеру «Л» і виграв

200 000 гривень. Віталій будівельник, на заробітках у Києві, й гроші йому ой як потрібні. Казкову суму 200 000 гривень він ніколи не зумів би заробити на будівництві, допомогла «Забава». Зразу троє гравців — один із Житомирської області та двоє з Криму зуміли закреслити в своїх квитках три горизонталі за допомогою двох підківок і виграли більше 80 000 гривень кожний.

Вигравайте гроші, вигравайте путівки, зривайте джек-поти! «Забава» щедро дарує їх вам, панове гравці!