Добрий день, шановні читачі! Ми продов­жуємо виконувати свою обіцянку познайо­мити вас із п’ятіркою переможців новоріч­ної акції «Додатково! 100 000 гривень на подарунки!». Трійку щасливчиків, яким вдалося виграти акційні 100 000 гривень у грудні минулого року, ми вже представи­ли в попередніх випусках газети. Сьогодні нашою героїнею стала переможниця акцій­ного розіграшу, який відбувся 3 січня 2021 року.

Жителька міста Біла Церква (Київська область) пані Марина купила білети «Лото-Забава» 1117 тиражу на фірмовому столі «М.С.Л.» у Торгово-розважальному центрі «Гермес», на вул. Ярослава Мудрого.

— Минув майже місяць після Вашого виграшу, пані Марино, перші емоції вже позаду. І, очевидно, вже є рішення, як ви­трачати виграні гроші?

— Людина я не молода, пенсіонерка, і проблеми доводиться вирішувати відпо­відно до мого віку. Вже кілька років планую «відремонтувати» коліно, але це не деше­во, тому відкладала й відкладала на потім. Зараз сподіваюся зробити операцію, щоб повернути собі молодість (сміється). Ну хоча б на трішечки!

— Бажаємо Вам удачі й міцного здо­ров’я. Ви взагалі дружите з удачею, вва­жаєте себе везучою людиною?

— Ну, як сказати, в чомусь я везуча, а в чомусь не дуже. Якщо Ви маєте на увазі лотерею, то можна сказати, що я везуча по­мірно. Бували приємні виграші — побутова техніка від «Лото-Забава» до цього часу пра­цює на моїй кухні.

— Тобто Ви давно дружите із цією ло­тереєю?

— Дуже давно. Ще коли я працювала швачкою на фабриці, зацікавилася «Лото-Забава». Ми з чоловіком завжди дивилися по телевізору розіграші, Михайло з кожної зарплати купував мені в подарунок лоте­рейні білети, підтримуючи моє захоплення.

— Лотерейні акції Вас приваблюють, Ви на них якось реагуєте?

— Обов’язково реагую! Намагаюся купу­вати по 10 білетів, щоб мати більше шансів на виграш. Цього разу спрацювало!

— Початок 2021 року видався для Вас вельми успішним. Як Ваша родина сприйняла звістку про виграш?

— Не одразу повірили, потім раділи, ві­тали. У нас є донька Надія та онучка Ніколь. А ще є шестеро моїх братів — велика роди­на. І всі за мене дуже раді.

— Ми за Вас також радіємо, пані Мари­но, й сподіваємося взяти інтерв’ю з при­воду виграшу мільйона або джекпоту. Ви готові?

— Завжди готова! І зроблю все, що від мене залежить, аби виграти.