Розіграш 1069 тиражу припав на унікальну дату: 02.02.2020. Такий дивовижний збіг цифр трапляється раз на тисячу років, і саме цього дня ми побачили оновлену «Лото-Забава»!

І останню гру за старими правилами, в якій парні та непарні кульки вирішували долю головного виграшу. Першою з лототрону «Великої гри» випала кулька 31, яка не дозволила стартовим 200 000 гривень збільшитися до мільйону. Усього в цьому розіграші випало 25 кульок, а 200 тисяч дісталися гравцю з Дніпропетровської області (дивіться оновлену таблицю результатів на стор.4).

Наступної неділі, 9-го лютого гра пройде за новими правилами і 1 000 000 гривень буде виграно гарантовано. Тож, активізуйтеся, панове гравці, купуйте білети «Лото-Забава» на точках продажу та онлайн, щоб не проґавити свій мільйон!

І обов’язково шукайте можливість потрапити до оновленої студії, яка вона виглядає фантастично красиво та об’ємно, неначе збільшившись у розмірах завдяки 3-D ефекту й гірляндам із сотень різнобарвних кульок. Приїздіть, вам сподобається! Купуйте комбінації «Багаті та відомі», реєструйтеся через Фейсбук, беріть участь у конкурсі «Азартний гравець» – шансів виграти запрошення чимало, і варто спробувати всі, щоб досягти успіху!

В новому оформленні «Багаті та відомі» з’явилася золота корона, яка умовно дістається головному переможцю. Цього разу корона увінчала красиву чорнобриву дівчину, яка грала під номером 23 Надію Донченко. Переможниця зізналась, що «перепустку» до студії їй подарувала мамуся, Ірини Володимирівни, гравець-ветеран зі стажем участі в «Лото-Забава» майже 20 років. Сама Надія також інколи купує лотерейні білети і розіграші дивиться, тому ми запитали її про враження від нового дизайну. «Супер! Дуже весело та яскраво! – була відповідь. – Хочу, щоб і мама сюди приїхала». Переможниця з Дніпропетровської області виграла 100 000 гривень і пообіцяла частіше купувати білети «Лото-Забава», адже вони приносять реальні виграші!