Державна лотерея «Лото-Забава» стала дорослішою ще на один рік, це правда.

Та вона залишається такою ж молодою, красивою й привабливою, як 13 років тому. А кількість її прихильників невпинно зростає й зростає з кожним роком. До постійної аудиторії гравців приєднуються нові молоді гравці. «Лото-Забава» стала дійсно всенародною, сімейною, якою її із самого початку бачили організатори унікальної для України лотереї — лотереї бінго.

Наша люба «Лото-Забава» дає чудовий приклад успішності, процвітання та зростання. За минулі роки вона пройшла великий славний шлях розвитку, виявила неабияку різнобічність інтересів, демонструвала винахідливість та розмах, постійно розширювала для гравців коло можливостей вигравати великі й дуже великі гроші.

Сьогодні «Лото-Забава» — це найвідоміша, найпопулярніша гра країни, про яку знає кожен. Адже як можна не знати про лотерею, в якій мільйонери народжуються майже щотижня! Як можна не грати в лотерею, в якій ви маєте найбільші шанси стати мільйонером. Завдяки «Лото-Забава» майже 150 щасливчиків приєдналися до лав українських мільйонерів.

Можна сказати чимало чудових слів про найкращу лотерею країни та навести чимало показників, але ми обмежимося лише одним. Але таким, який говорить сам за себе: за 13 років у «Лото-Забава» розіграно майже півтора мільярди гривень! Як кажуть у таких випадках, коментарі не потрібні.

Тож, «Лото-Забава» святкує разом із вами свою 13-ту річницю, шановні друзі. Святкує спеціальною акцією до Дня народження, яка триватиме місяць, із 30 вересня до 28 жовтня. Святкові розіграші пройдуть: 7, 14, 21 та 28 жовтня (за нумерацією це відповідно тиражі №№ 687, 688, 689, 690).

Щоб стати учасниками акції, вам не доведеться вивчати якісь нові правила. Організатори попіклувалися про вас й зробили ці умови точнісінько такими, які були в кількох попередніх акціях.

А саме: вам необхідно купити 5 білетів «Лото-Забава», кожний з яких містить у собі не менше 4-х номерів «Забава Плюс», на будь-який святковий тираж та зареєструватися SMS-повідомленням. Таким чином, вартість кожного акційного білета не може бути менше 10 грн., а загальна вартість 5-ти акційних білетів — менше 50 грн.

Звертаємо вашу особливу увагу на важливу деталь! В акції беруть участь тільки номери «Забава Плюс». Якщо у вашому білеті вартістю 10 грн. менше 4-х номерів «Забава Плюс», наприклад, 2 номери «Забава Плюс» та 1 номер «Забава-Два плюс», такий білет не може вважатися акційним і не бере участі в акції. У той же час, ніщо не заважає вам замовити білет, в якому є 4 або більше номерів «Забава Плюс» і кілька (до 10) номерів «Забава-Два плюс». Такий білет обов’язково візьме участь в акції. Лише не забувайте, що акційних білетів на один тираж має бути не менше 5-ти.

У нижній частині кожного акційного білета, як завжди, друкується додаткова ігрова комбінація. ЇЇ треба надіслати за допомогою SMS-повідомлення на номер 330, — це також традиційно та добре вам відомо. Про всяк випадок скажемо про інші умови акції, хоча вони також вам знайомі.

Кожне SMS-повідомлення з унікальною ігровою комбінацією бере участь у розіграші призів. Кожну ігрову комбінацію необхідно надсилати в окремому SMS-повідомленні.

Для участі в акції необхідно надіслати SMS-повідомлення до 20:15 суботи напередодні розіграшу тиражу, номер якого вказано в білеті.

SMS-повідомлення, надіслані у період із 20:15 суботи до 10:00 неділі, не беруть участь в акційному розіграші.

Реєстрація SMS-повідомлень починається о 10:00 у неділю на поточний тираж.

База номерів телефонів на кожний святковий тираж буде оновлюватися.

Визначення переможців також є традиційним. Під час розіграшу в прямому ефірі серед зареєстрованих унікальних додаткових ігрових комбінацій за принципом випадковості визначається виграшна комбінація. Зразу відбувається автоматичне з’єднання з номером телефону, з якого було надіслано SMS-повідомлення із цією комбінацією. Претендент на перемогу вважається переможцем, якщо він протягом 20 секунд підніме слухавку та підтвердить у прямому ефірі наявність у нього п’яти білетів «Лото-Забава» на поточний тираж, кожен з яких містить у собі не менше 4-х номерів «Забава плюс», та в будь-якому одному міститься виграшна ігрова комбінація. Переможець має прибути до студії для отримання сертифіката переможця.

Радимо бути уважними, відправляючи SMS-повідомлення з номерами додаткових ігрових комбінацій (8 цифр). У повідомленні мають бути лише ці 8 цифр, більше ні в якому разі не пишіть ніяких символів! Відправлені номери ігрових комбінацій мають повністю збігатися з номерами комбінацій у ваших білетах. Помилка може дорого коштувати!

Для оформлення виграшу переможець повинен надати п’ять білетів, які містять в собі не менше 4 номерів «Забава плюс», на той тираж, у якому він був визначений як переможець. В одному з п’яти білетів обов’язково має бути надрукована виграшна ігрова комбінація. Також необхідно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.

У першому святковому тиражі (687) буде розіграний додатковий приз — 5000000 гривень!

А ось далі на вас чекає справжній святковий сюрприз. Він полягає в тому, що розмір призів, які будуть розігруватися в трьох наступних тиражах, поки що точно не відомий жодній людині. Ці суми будуть встановлюватися просто під час гри, й ось яким несподіваним чином.

У студії з’явиться спеціальний ігровий прилад — Колесо Фортуни, за допомогою якого заздалегідь буде визначатися розмір призу на наступний тираж за принципом випадковості. Що воно за диво таке, це Колесо Фортуни, як воно допоможе визначати суми призів, про це ви дізнаєтеся наступного разу. Чекайте, хвилюйтеся, все буде дуже цікаво!