Запитайте мешканців столиці Україні, і вони вам майже одноголосно скажуть, що рідне місто має найкрасивіший вигляд на­прикінці травня, коли розквітають каштани. Недарма ж саме в останню неділю цього мі­сяця відзначають День Києва. Відзначають широко й красиво: концертами на площах просто неба, спортивними марафонами та показовими виступами, ярмарками, феєрвер­ками… І є ж такі щасливчики, які приїздять із різних куточків країни, щоб погостювати у столиці, та ще й потрапляють до телестудії «Лото-Забава» у найкращу неділю року!

Про них, а також про везунчиків, яким лотерейна удача подарувала головні призи 1138 тиражу, ми зараз і поговоримо.

Почнемо з новоспеченого мільйонера «Лото-Забава», який придбав лотерейний білет у Запорізькій області (дивіться резуль­тати на стор.3). Найщасливіший учасник тиражу одноосібно виграв 1 000 000 гривень в основному розіграші «Велика гра» й став 397м мільйонером в історії лотереї, 17м у 2021 році. Віват переможцю!

Доволі довго тримає у напрузі своїх ша­нувальників «Парочка», — останнього разу солоденькі 300 000 гривень було виграно у 1133 тиражі. Коли ж, коли комусь із вас, шановні учасники, вдасться перервати поло­су невдач і виграти головний приз!?

Як розпорядилися своїми шансами на ран­кові виграші по телефону учасники розіграшу «Мані на дивані»? Вони вчасно реагували на перипетії розіграшу, дивилися прямий ефір і легко впоралися з першим завданням — відповіли на запитання Олі Гриневич. Пер­ший учасник, пан Петро із Києва, розгледів квітку каштану (символ столиці), а другий, пан Едуард із Дніпропетровської області, впізнав логотип улюбленої лотереї. Проте, дива інтуїції учасники проявити не змогли, вагу кульок, які зважував Анатолій Гнатюк, не вгадали. Тому обидва виграли по 10 000 гривень.

Ми наближаємося до фіналу цікавого ро­зіграшу, який відбувся у святковий День Ки­єва, і називаємо ім’я головної переможниці конкурсу «Багаті та відомі». Це учасниця № 25 (білий ряд) Вікторія Горбачова з мі­ста Чернігів, яка виграла 100 000 гривень, збільшивши у Супергрі свій стартовий ви­граш удвічі.

Вам передався святковий настрій сто­лиці, пані Вікторіє? Де вдалося побувати й що подивитися у суботу напередодні ро­зіграшу?— запитуємо переможницю одразу після розіграшу.

— Вчора не вдалося, а сьогодні обов’язко­во поїду на Хрещатик, щоб пірнути в святкову атмосферу.

— Ви виграли запрошення до студії зав­дяки конкурсу, який проводиться серед користувачів Фейсбук. Часто реєструєте­ся саме у цей спосіб, щоб потрапити до студії?

— Кожної неділі й давно. І вже одного разу вигравала запрошення на 25‑те місце.

— Ви сказали ведучим, що вперше були у лотерейній студії, дуже давно, років 20 тому. Відтоді не переставали купувати білети «Лото-Забава»?

— Ніколи не полишала цю лотерею, лю­блю її. Хоча колись і в «МЕГАЛОТ» грала, а ще раніше — у «Спортлото» разом із татом.

— Але улюбленою стала «Лото-Забава». Чому?

— Це не просто лотерея, а цікаве телешоу, завжди цікаво дивитися.

— Першого червня стартує новий конкурс-акція «Лото-Забава» у Фейсбук. Плануєте взяти у ній участь і поборотися за призи?

— Я не тільки візьму участь, а й сама спро­бую стати ювілейним 400‑м мільйонером!

— Це найкраща відповідь, на яку можна було очікувати від постійного учасника ло­тереї. Щиро бажаємо Вам здійснити мрію, пані Вікторіє!