Взагалі дати відповідь на це запитання дуже легко: кожний білет «Лото-Забава» претендує на виграш джек-поту.

Тому й білети, придбані гравцями в студії, мають шанси на успіх. Це в теорії, а на практиці, за правило, лише двом-трьом із 25 учасників вдається закреслити одну горизонталь. Коли хтось закреслює дві лінії (в одному або в різних ігрових полях білета), це вже маленька сенсація. А випадків, коли вдається закреслити 3 горизонталі, взагалі так мало, що про кожний треба говорити окремо. Що ми й робимо, оскільки минулої неділі саме такий унікальний випадок і стався з одним із гравців, пані Мариною Тульновою з Донецька.

Ех, якби Марина Миколаївна сповістила про свою удачу в прямому ефірі, – уявляєте, як цікаво це було б, адже сума її виграшу не маленька – 3 420 гривень. Лише 63 гравці по всій країні можуть похвалитися таким саме досягненням у категорії виграшів «1+1+1». А якби ця подія відбулася в попередньому розіграші, вона стала б супер сенсацією, адже тоді виграші перевищили 100 000 грн.! Пані Марина вже вдруге грала в студії (її ігровий стаж у «Лото-Забава» – більше 10 років), два роки тому вполювала 2 500 грн., каже, що не виграла 200 000 грн. лише тому, що в останню мить назвала не ту літеру, яку планувала. Вдома на неї чекає 10-річний син-відмінник Денис, з яким вони в серпні поїдуть відпочивати, ось і згодяться виграні в «Забаву» гроші.

Можливо, ми таки дочекаємося на щасливчика, якому вдасться виграти в студії головний виграш. Можливо навіть, що це будуть не 300 тисяч, не мільйон, а багатомільйонний джек-пот! Шанси є, так само, як вони є у вас, панове гравці, які слідкують за ходом телерозіграшів по телевізору. Шанси є в кожного, але вони все ж таки більші в тих, хто грає постійно, завзято, вкладає в гру більше грошей. За прикладом далеко ходити не потрібно, це пан Сергій Єсько із Запоріжжя, який у неділю грав у студії «Лото-Забава», а днем раніше виборював квартиру в студії «ХТО ТАМ». Це унікальний гравець, який витрачає на гру дуже багато коштів, не тільки на білети, а й на дзвінки, SMS-повідомлення. Закони математики незламні: хто більше грає, той частіше виграє. Тому пан Сергій значно частіше за інших виграє запрошення до студії. Він кілька разів полював за грошима, але не дуже вдало. Втім, не втрачає надію виграти джек-пот і продовжує «бомбити» «Забаву» з усіх можливих «гармат». Давайте побажаємо йому удачі, якої він, безумовно, достойний!

До речі, минулої неділі до студії завітала знімальна група «Нового» телеканалу й пан Сергій та пані Марина стали ще й героями телепередачі, яка, як обіцяли хлопці з «Нового», вийде в ефір 5 серпня. Дочекаємося, подивимося.

Я. Гравець