Закінчилися новорічні свята, залишилися в історії акційні розіграші автомобілів, пішли відпочивати до наступного Нового року ялиночки, які старанно прикрашали студію «Лото-Забава» майже цілий місяць… Завжди трішечки сумно прощатися зі святами й занурюватися в будні. Але для вас, панове, свято виграшів не закінчується ніколи, і ваша улюблена лотерея не втомлюється вам про це нагадувати! За будь-яких обставин на вас чекають і тримільйонний джекпот, і один мільйон гривень у «Великій грі», і 300 000 у «Парочці», і пів мільйона у «Багаті та відомі», і нові приємні сюрпризи, на кшталт того, що продемонструвала «Лото-Забава» цієї неділі. За результатами розіграшу 1172 тиражу «Лото-Забава» лотерейну перемогу святкували тисячі учасників. Хтось маленьку, скромну, закресливши одну лінію в ігровому полі чи вершину пірамідки, хтось більш вагому, закресливши дві лінії чи пірамідку, а хтось — величезну, насправді доленосну. Адже головний щасливчик цього тиражу виграв джекпот — 3 000 000 гривень! Учасник із Київської області став 423-м мільйонером в історії лотереї, 3-м у 2022 році. А також другим мультимільйонером у 2022 році. Неймовірно, але факт—у чотирьох тиражах цього року тримільйонний джекпот зірвали вже вдруге! Такого бурхливого й переможного старту не було жодного разу за всі роки існування лотереї. Можна впевнено сказати, що життя новоспеченого мільйонера відсьогодні зміниться на краще, а його мрії перетворяться на реальність. Вітаємо Вас, вельмишановний переможцю, та сподіваємося дізнатися цікаві подробиці про фантастичну подію у Вашому житті. Скоріше звертайтесь на гарячу лінію лотерейного оператора, аби отримати вичерпну інформацію щодо оформлення чудового виграшу (0800 21 00 65). Хочеться додати кілька слів про «Велику гру», яка подарувала дивовижний сюрприз. Команда «Стоп, лототрон!» прозвучала після випадіння 23-х кульок, і останньою була кулька з номером…23! Чи це не фантастика, друзі?! Зауважимо також, що зазвичай джекпот зривають тоді, коли з лототрону випадає значно більша кількість кульок, ніж цього разу. Що ж, у пані Удачі завжди є свої плани та мотивації, які для людей завжди залишаються загадковими.

ТІЛЬКИ ВЕЛИКИХ ВИГРАШІВ НА СУМУ 3450 000 ГРИВЕНЬ!

Історичний 1172-й тираж виявився врожайним не лише для учасників основного розіграшу. Нарешті голосно заявила про себе «Парочка», подарувавши одному з учасників максимальні 300 000 гривень! Удача відзначила білет, який було придбано в Одеській області, вітаємо переможця! У кожному розіграші є ключові моменти, секунди, які нізащо не можна проґавити учасникам «Мані на дивані»: коли треба телефонувати до студії і коли телефонують зі студії щасливчику, обираному комп’ютерним жеребкуванням номерів телефонів. Буває прикро, якщо претенденти на ранкові призи втрачають свої шанси. На щастя, цієї неділі обидва везунчики не спали. Більше пощастило першому учаснику, пані Алла із Запоріжжя. Вона дивилися прямий ефір й підтвердили це вірною відповіддю на запитання Олі Гриневич, а потім вгадала вагу кульок і виграла 50 000 гривень. Другий учасник, пан Олександр із Києва ефір не дивився, проте інтуїція його не підвела й він виграв 5 000 гривень. А хто ж святкував вагомий виграш в конкурсі «Багаті та відомі»? Лаври головного переможця дісталися учаснику № 20 із зеленого ряду Леонід Руденко із Дніпропетровської області. Ветеран «Лото-Забава» довго йшов до свого зіркового часу, не пропустив жодного тиражу (!), купуючи по 3 білета щотижня, вперше потрапив до студії й виграв 100 000 гривень! Ми щиро вітаємо ветерана з довгоочікуваною перемогою, бажаємо йому міцного здоров’я та нових успіхів в улюбленій лотереї.

А Я ДО ВАС… В ДВАДЦЯТИЙ РАЗ!

На закінчення хочемо представити вам людину, яка цієї неділі святкувала свій 20-й приїзд до студії. Хіба ж таке можливо?—запитаєте ви. Виявляється можливо, якщо людина фанатично віддана улюбленому лотерейному хобі й робить все, що від неї залежить, аби вигравати призи й запрошення на розіграші. Тож, представляємо вам старого знайомого, який кілька разів перемагав у конкурсі газети, а ціє ї неділі був учасником № 25, тобто виграв запрошення через Facebook,— це Леонід Васильович Гаращенко. Дивіться, дивуйтеся та беріть приклад. Так перемагати!