Взагалі, як відомо, очікування дуже часто буває або нудним, або нервовим, або напружено-відповідальним.

Зараз ми говоримо про очікування зовсім іншого порядку — дуже приємне, наповнене найкращими сподіваннями, надіями та мріями. Адже ми з вами, шановні друзі, очікуємо на народження ювілейного 200-го мільйонера державної лотереї «Лото-Забава»!

Були сподівання, що ця радісна подія зійдеться в часі зі святкуванням 14-ї річниці лотереї бінго. Але гра, як завжди, виявилася непрогнозованою, зробивши довгу паузу, під час якої народжувалися щасливчики, які закреслили в своїх білетах 3 горизонталі з двома підківками. Лише в 746-му тиражі, розіграш якого пройшов минулої неділі, 24 листопада, знайшовся гравець, який, нарешті, зумів закреслити 3 лінії з однією пільговою підковою та виграв 1 000 000 гривень. Щасливчик купив лотерейний білет на теренах Житомирського представництва і став 199-м мільйонером в історії гри, 31-м мільйонером 2013 року й передвісником ювілейного 200-го мільйонера.

Минулої неділі ми також дочекалися першого розіграшу другого етапу «Щасливий номер». Звучить дещо складно, тому поговоримо про цю подію докладно. Ви знаєте, що в «Лото-Забава» з’явилася унікальна новинка — розіграш «Щасливий номер», гра за номерами мобільних телефонів учасників тиражів «Лото-Забава». Купуючи лотерейний білет за 6 грн., ви можете разом із ним купити за 4 грн. одну додаткову ігрову комбінацію з 8 цифр, надіслати її SMS-повідомленням по короткому номеру 330, тобто зареєструватися й стати учасником розіграшу «Щасливий номер».

17 листопада пройшов перший розіграш «Щасливого номера» за лотерейними білетами 745 тиражу «Лото-Забава», який проводився за допомогою 7 лототронів та відповідно виявив виграшну ігрову комбінацію із 7 цифр. Переможцями різних категорій стали того дня учасники «Щасливого номера», номери телефонів яких збіглася хоча б однією останньою цифрою з останньою цифрою виграшної комбінації (цифра 2). Мінімальні виграші становили 14 грн. А максимальний виграш (один), за збіг п’яти останніх цифр, дорівнював тоді 86 810 грн. У жодному з номерів телефонів не зійшлися 6 або всі 7 цифр (без врахування перших 3 цифр оператора мобільного зв’язку).

Звичайно, були в цьому розіграші гравці, в яких номери телефонів закінчуються не цифрою 2, а якоюсь іншою. Такі гравці не ввійшли до складу переможців, але отримали можливість взяти участь у другому етапі розіграшу «Щасливий номер», зателефонувавши протягом тижня по тому саме номеру 330 та придбавши білет «Лото-Забава» 746 тиражу. І ось минулої неділі ці гравці напружено слідкували за ходом комп’ютерного жеребкування номерів телефонів, яке виявило першого щасливчика (ви бачите його номер телефону на фото цієї сторінки). За правилами розіграшу, виграш щасливчика відразу становив 5 000 грн., і зразу було здійснено з’єднання з його номером телефону, щоб запропонувати приїхати до студії наступного тижня й спробувати виграти ще більшу суму — до 50 000 грн. за допомогою великого «Колеса Щасливого номера», яке цього разу вперше з’явилося на сцені «Лото-Забава». Красиве різнокольорове Колесо зайняло почесне місце між гравцями та тиражною комісією, і відтепер воно стане важливим інструментом удачі в руках переможців другого етапу, які будуть приїздити до студії «Лото-Забава» для участі в третьому етапі «Щасливого номера».

До речі, перший щасливчик, якому не додзвонилися під час минулої гри, не втратив шанс приїхати до студії. До нього протягом тижня телефонуватиме співробітник із пропозицією взяти участь у телерозіграші «Лото-Забава» 747 тиражу (1 грудня) та виграти приз у сумі до 50 000 грн. в ході третього етапу «Щасливого номера». Якщо додзвонитися не вдасться, або якщо гравець відмовиться приїхати, він просто отримає в своєму регіональному представництві вже виграні ним минулої неділі 5 000 грн.

А тим часом 24 листопада Лариса Руснак провела за допомогою 7-ми маленьких лототронів другий розіграш «Щасливий номер», який виявив нову виграшну комбінацію та нові щасливі номери телефонів, власники яких виграли від 14 грн. до 99 045 грн. Результати розіграшу ми друкуємо на сусідній сторінці, тож звіряйте їх із номерами ваших телефонів та радійте виграшам.

Якщо ваш номер закінчується не цифрою 3, а якоюсь іншою, не сумуйте, а беріть участь у другому етапі «Щасливого номера», зателефонувавши по номеру 330 протягом тижня до 20-ї години цієї суботи. І обов’язково купіть білет «Лото-Забава» 747 тиражу, без якого ви не зможете претендувати на виграш у «Щасливому номері».

Взагалі ідея така: якщо хочете вигравати в новому розіграші «Щасливий номер», не пропускайте тиражів «Лото-Забава», купуйте білети щотижня. Не говоримо про кількість білетів (це справа особиста, залежна від товщини вашого гаманця), а тільки про вашу сталість, про вашу наполегливість у грі, про ваше бажання перемагати. Постійна гра обов’язково буде приносити вам нові шанси та удачу, це істина!