Омріяна відпустка, про яку так наполегли­во говорила Оля Гриневич останніми тиж­нями, здійснилася! Омріяні море та пальми нарешті стали для неї реальністю, і ми щиро радіємо за нашу красуню-ведучу, яка, за сло­вами Анатолія Гнатюка, саме зараз «хвилює море та пляжі турецької Анталії».

Оліни мрії здійснилися, а її партнеру по студії «Лото-Забава»… доводиться працю­вати за двох. Цієї неділі невтомний був усю­ди: у центрі залу, ліворуч, праворуч, біля лототронів «Великої гри» та «Парочки», з кульками в руках біля вагів «Мані на дива­ні», крутив Колесо удачі та фіксував номери, які вирішують долю учасників «Багаті та відо­мі»… Можна лише позаздрити енергійності, невтомності Народного артиста України, по­бажавши йому дочекатися на свою відпустку. Джентльмен чемно пропустив даму вперед, тепер його черга насолодитися заслуженим відпочинком.

ЖІНКА РІДКОЇ ПРОФЕСІЇ ВИГРАЛА У СТУДІЇ 250 000 ГРИВЕНЬ!

А що діється з вашими відпустками, ша­новні читачі? Кому з вас вдалося виграти призи (мільйон гривень додатково) літньої акції «Лото-Забава»? Чи ви наполегливо про­довжуєте шукаєте нові шанси на виграш? В будь-якому випадку ви праві у своєму бажанні здобувати легкі гроші, а ми щиро бажаємо вам удачі в кожному тиражі улю­бленої лотереї!

Розіграш 1149‑го тиражу «Лото-Забава» був третім у новому, цифровому форматі. Цікаво було дізнатися, як пристосувалися до перегляд програми в інтернеті учасники «Мані на дивані». Ми не знаємо точно, який спосіб перегляду вони обрали, але перша учасниця, пані Тетяна із Черкаської об­ласті, дивилася розіграш та вірно відповіла на контрольне запитання ведучого. Друга учасниця, пані Віра з Херсону, занадто довго налаштовувала свій планшет чи комп’ютер і не встигла відповісти на запитання. В ре­зультаті пані Тетяна виграла 10 000, а пані Віра 1 000 гривень.

Тема відпусток, з якої почалася програ­ма, прозвучала й наприкінці, коли Анатолій Гнатюк інтерв’ював головну переможницю «Багаті та відомі». Інна Олексіївна Юрчен­ко мешкає в Маріуполі, тому морем її не здивуєш. Про що ж вона мріє, як збирається витратити виграні в студії 250 000 гривень? Нам це вдалося дізнатися, розпитавши пані Інну одразу по закінченню розіграшу.

— Тож, Ваші мрії та плани, пані пере­можницю?

— Зробити гарні подарунки рідним та поновити стареньке авто.

— Можна щось дізнатися про Ваших рідних?

— Легко! Чоловік Олег разом зі мною при­їхав до студії, він був у резерві й потрапив до основного складу, грав під номером 23. А я під номером 20 рядком вище. Мав при­їхати також наш син Олександр, але не зміг, залишився вдома. Разом із ним за нас вболі­вала невістка Ганна та онучка Златослава, їй скоро виповниться 4 рочки.

— Тобто Вам вдалося виграти три за­прошення?

— Так. Ми завжди купуємо по 3 білети на тираж, а якщо проводяться акції, то й біль­ше. «Лото-Забава» нашу родину давно в себе закохала, багато років слідкуємо, дивимося. Великих призів до цього дня не вигравали.

— А що Ви говорили Анатолію про при­кмети?

— Цієї ночі я прокинулася у готелі від того, що долонь засвербіла дуже сильно. Кажуть, — це до грошей (сміється). Хотілося виграти півмільйона, хочеться й мільйон виграти, й джекпот — все хочеться, але не одразу все вдається.

— Вам круто пощастило, пані Інно, не­має приводу жалітися на долю.

— Та я й не жаліюся, просто розповідаю про свої мрії. Мріяти ж не шкідливо?

— Корисно! Мрійте й здійснюйте Ваші мрії, бажаємо удачі та нових великих ви­грашів!

— Дякую! І передаю привіт читачам га­зети.

Додаємо, що головна переможниця «Багаті та відомі» має рідку (особливо серед жінок) професію машиніст крану й працює на зна­менитому «Маріупольському металургічному заводі імені Ілліча». Загальний стаж роботи машиністом — 24 роки!

Чим ще запам’ятався цей розіграш? Зви­чайно, народженням нового лотерейного мільйонера, 27го цього року, 407го в істо­рії «Лото-Забава». Щасливий лотерейний бі­лет учасник тиражу придбав у Інтернеті. Ми нічого не знаємо про новоспеченого мільйо­нера, але здогадуємося, що для нього новий, цифровий формат трансляцій розіграшів є абсолютно прийнятним. А ви, шановні друзі, який спосіб перегляду для себе обрали? На­гадуємо, що ви можете дивитися прямі ефіри «Лото-Забава» на цифровому телеканалі «Апостроф TV», на Facebook та YouTube, на офіційному сайті msl.ua. Всі способи гарні, вибір за вами.