Цієї неділі Оля Гриневич та Анатолій Гна­тюк вперше заговорили про Новий рік, зазна­чивши точну цифру, — до найочікуванішого свята року залишилося 40 днів. Сьогодні ще менше, а пройде тиждень-другий, і вже пора купувати новорічні подарунки для рідних!

Немає жодних сумнівів, що ваша улюблена «Лото-Забава» також готує подарунки для своїх шанувальників, треба тільки трішечки почекати. А поки що, любі друзі, не втрачайте можливість виграти призи на сайті msl.ua.

Попереду так звана «Чорна п’ятниця» — час шалених розпродажів та знижок, і лоте­рейний оператор «М.С.Л.» також вирішив порадувати вас незвичними призами 26– 28 листопада. Про всі деталі «секретної опе­рації «Чорна п’ятниця» дізнавайтеся на сайті. Не прогавте вище означені три дні!

ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМІГ ОНЛАЙН БІЛЕТ!

А тепер поговоримо про події розіграшу 1163 тиражу «Лото-Забава», який пройшов у неділю, 21 листопада. Це був третій поспіль тираж, у якому одному з учасників вдалося виграти 1 000 000 гривень. І втретє поспіль великий виграш випав на білет, придбаний в Інтернеті, на сайті msl.ua. Наші вітання 36му мільйонеру року, 416му мільйонеру в історії «Лото-Забава»!

В ході «Великої гри» з лототрону випало 27 кульок, — доволі багато, але це цілком вписуєть­ся в рамки звичної статистики. На сусідній, 5‑ій сторінці газети ви знайдете результати тиражу. Перевіряючи свої білети, шановні чи­тачі, шукайте не лише виграшні горизонталі, а й діагоналі. І, про всяк випадок, перевіряйте білети на точках продажу та на офіційному сайті «М.С.Л.», — уважність чи поганий зір можуть вас підвести, а сучасна техніка точно не підведе.

Розіграш «Мані на дивані» пройшов бадьо­ро, учасники не проспали свої щасливі шанси виграти призи по телефону, дивилися пряму трансляцію телерозіграшу та напружували свою інтуїцію, вгадуючи вагу кульок. Оби­два… не вгадали, тому і пан Олександр, і пані Марія, обидва зі Львова, виграли по 10 000 гривень. Вітаємо з ранковими призами!

У розіграші «Парочка» головний виграш — 300 000 гривень втримався на кону, а в інших категоріях виграшів (дивіться результати) переможців, як завжди, багато.

ЗНОВУ ДВІЙКА

Конкурс «Багаті та відомі» здивував з пер­ших секунд, від того моменту, коли кулька на Колесі удача зупинилася в червоному секторі з цифрою 2 — точнісінько, як і тиждень тому! Подібні дежавю періодично дивують усіх нас, але не варто їх лякатися, треба просто сказати собі, що лотерейні події неможливо прогнозувати, тому кожного разу можна очі­кувати на ось такі несподіванки.

А ось головний переможець конкурсу, ви­гравши 250 000 гривень, не виглядав здиво­ваним чи наляканим. Що й зрозуміло, адже учасник із Полтави Сергій Васильович Мазка — підполковник поліції! Щоправда, вже декілька років на пенсії, але, як кажуть, колишніх поліцейських не буває.

— Вітаємо Вас із вагомим виграшем, пане Сергію! — звертаємося до перемож­ця. — Ви сказали під час ефіру, що вдруге потрапили до студії. А коли були тут впер­ше?

— У цьому липні. Тоді все здавалося чудер­нацьким, незвичним. А зараз вже, як вдома.

— У Вашому справжньому домі за Вас вболівали дружина, донька і навіть ону­ки, — так Ви сказали Олі Гриневич. Яке у них ставлення до Вашого захоплення «Лото-Забава»?

— Знаєте, воно змінювалося з часом. Коли років 6–7 тому я починав купувати білети, рідні мене не розуміли, вважали ви­трати на лотерею нерозумними. Лише коли я потрапив до студії, моя дружина Ольга Володимирів­на сказала, що варто продовжу­вати. Повірила у можливість сер­йозного виграшу. А я її не підвів.

— У який спосіб Ви купуєте білети?

— У пунктах продажу, де працюють дуже гарні розповсю­джувачі. Марія Іванівна — в уні­версамі на масиві «Алмазний», Світлана Володимирівна — на автостанції. Обидві поважного віку, але вдома не сидять, працюють так ста­ранно та вміло, що молоді треба з них брати приклад. Хочу у Вашій газеті передати обом привіт, побажання міцного здоров’я та мою подяку.

— Вже зроблено! Ми з радістю приєд­нуємося до Ваших теплих слів на адресу вправних розповсюджувачів, які здружили Вас із лотереями. І наше останнє запитан­ня: долю виграних чверті мільйона вже вирішено?

— Повірте, є куди витрачати, — нарешті посміхається пан Сергій. — Я дуже радий цьому виграшу. Щасливий ранок!