Майже 19 років на сцені «Лото-Забава»!

Величезну кількість разів ведуча телевізійних розіграшів державної лотереї «Лото-Забава» Лариса Руснак сповіщала глядацьку аудиторію про численні рекорди, які встановлювала найпопулярніша українська лотерея та її переможці. Хто знав, що прийде час — і новий,  беспрецедентний рекорд України встановить сама телеведуча – улюблена мільйонами глядачів Лариса Руснак!

«Найтриваліший період ведення щотижневої програми лотереї МСЛ «Лото-Забава». Термін 18 років 8 місяців. Ведуча Лариса Руснак», — це слова з пам’ятного сертифікату, який урочисто вручили Ларисі Руснак цієї неділі в студії «Лото-Забава» під гарячі, нескінчені оплески присутніх. Представник Національного Реєстру рекордів України Віталій Зорін, вручаючи документ, сказав: «Лариса Руснак – єдина ведуча, яка веде програму з січня 2001 року! І це беспрецедентний рекорд України! Вітаємо!».

ведуча телевізійних розіграшів державної лотереї «Лото-Забава» Лариса Руснак

Чому саме зараз відбулась фіксація рекорду, глядачам стало зрозуміло після теплої, проникливої промови її багаторічного партнера по сцені «Лото-Забава» Анатолія Гнатюка.

«Сьогодні мені хочеться знайти для тебе, Лялю, якісь особливі слова, — сказав він. — Я думаю, вся Україна мене підтримає.  Для нас ти – не лише Народна артистка, актриса і ведуча, для нас ти… справжня душа цієї гри. Майже 19 років Лариса є енергетичним зарядом найпопулярнішої лотереї України. Важко уявити, скільки за цей час ми з тобою роздали мільйонів, і скільки мільйонів українців назавжди закохалися в тебе. І от зараз настає новий етап, нашу Лялю чекають нові масштабні театральні та кінопроекти, а «Лото Забава» — історичні зміни».

ведуча телевізійних розіграшів державної лотереї «Лото-Забава» Лариса Руснак

Так, шановні читачі-шанувальники «Лото-Забава», цієї неділі Лариса Руснак в останнє виступила у ролі ведучої «Лото-Забава». Від імені лотерейного оператора з Ларисою дуже тепло попрощався Директор з маркетингу компанії «М.С.Л.» Павло Вайсеро, який сказав: «Дорога наша Лялю, ми дякуємо Вам за море любові, що Ви дарували нам кожного ефіру, за неповторну посмішку, за шляхетність та вишуканість і, звичайно, за Вашу віртуозну майстерність».

ведуча телевізійних розіграшів державної лотереї «Лото-Забава» Лариса Руснак

Тепер ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з улюбленою актрисою в театральних виставах та на великому екрані. Адже Лариса Руснак — це завжди яскрава подія та окраса будь-якою сцени!

Історична передача естафети

Перше інтерв’ю для нашої газети Лариса Руснак дала у квітні 2001 року. Тоді вона тільки починала довгий шлях до сьогоднішнього рекорду (перший вихід на лотерейну сцену стався на три місяці раніше, в січні), і ми представляли читачам нову ведучу. Свої враження від спілкування з творчим колективом, який створював програму «Лото-забава»: режисерів і сценаристів, операторів та освітлювачів, гримерів, колег-ведучих (Валентина Опалєва та Віктора Андрієнко), Лариса сформулювала так: «Тут працюють дивовижно теплі люди, які допомогли мені швидко стати «своєю», і я їм за це дуже вдячна». На превелике щастя, всі минулі роки в творчому колективі «Лото-Забава» зберіглась така ж саме тепла, дружня атмосфера, яка допомагала Ларисі Руснак та її колезі по лотерейній і театральній сцені Анатолію Гнатюку реалізувати свій акторський потенціал і чудові людські якості, високо оцінені мільйонами українських телеглядачів-шанувальників «Лото-забава».

Без перебільшення можна сказати, що атмосфера тепла, любові та доброзичливості стала візитною карткою телепрограми «Лото-Забава». А недільний ранок разом із улюбленою програмою та її ведучими став для мільйонів людей в Україні бажаною, приємною, невід’ємною часткою життя. Втім, наше життя – це низка нескінченних змін, і зараз прийшов час познайомитися з новим обличчям «Лото-Забава». Цієї неділі Лариса Руснак передала естафету новій ведучій – Ользі Гриневич, побажавши їй продовжувати й примножувати добрі традиції.

ведуча телевізійних розіграшів державної лотереї «Лото-Забава» Лариса Руснак

Нова ведуча — Оля Гриневич

Історичний розіграш 1051 тиражу «Лото-Забава» підвів риску під цілою епохою – епохою Лариси Руснак. Але поруч із новою ведучою залишився легендарний Анатолій Гнатюк! Немає сумніву, що під опікою метра української лотерейної  та театральної сцени Оля швидко увійде в курс лотерейної справи. Удачі тобі, Олю, на сцені «Лото-Забава»!

ведуча телевізійних розіграшів державної лотереї «Лото-Забава» Лариса Руснак