Для мільйонів людей нашої країни недільний ранок не був би таким бадьорим і життєра­дісним, якби не щотижневі те­лерозіграші «Лото-Забава» — ви­довищні лотерейні шоу, в яких розігруються мільйони гривень! Ми за звичкою кажемо телеро­зіграші, хоча пряму трансляцію лотерейних подій зараз можна дивитися і на «1+1», і на YouTube, і в Facebook, і на сайті msl.ua — вибір за вами, шановні друзі. Вдома, на дачі, у відпустці, в до­розі — рівно о дев’ятій ранку кож­ної неділі ви можете побачити й почути Олю Гриневич і Анато­лія Гнатюка, які працюють для вас, бажають вам бадьорості та великих виграшів! Така вже в них приємна робота — роздавати призи все новим і но­вим щасливим переможцям, вітати чергових мільйонерів «Лото-Забава» й старанно підра­ховувати їхню кількість. Скільки мільйоне­рів маємо на сьогодні! Вірно: загалом 404, а цього року 24!

І ми свою роботу любимо. За те, що дарує можливість спілкуватися з щасливими людь­ми. У переможців «Лото-Забава», відкриємо вам секрет, завжди чудовий настрій, з ними дуже приємно розмовляти, фотографувати у студії. На наше щастя, черга лотерейних переможців ніколи не закінчується, вони народжуються кожної неділі, не даремно ж називають «Лото-Забава» Фабрикою мільйо­нерів! Насправді фабрика, і не лише мільйо­нерів, а й великої кількості щасливчиків, які виграють у «Великій грі», в конкурсі «Багаті та відомі», в розіграшах «Парочка» та «Мані на дивані». Додаємо до переліку й переможців численних акцій, в яких розігруються додаткові призи!

ЩАСЛИВИЙ БАТЬКО Й ДІДУСЬ ВИГРАВ 500 000!

У неділю 25 липня ми тради­ційно спілкуватися з везучою людиною, у якої був чудовий настрій. Це головний перемо­жець «Багаті та відомі» Микола Степанович Андрєйцев із міста Борщів Тернопільської області.

— Пане Миколо, Ви готові поділитися гарним настроєм з нашими читачами?

— Із задоволенням!

— Тоді розповідайте, що відчули, коли Анатолій Гнатюк назвав Ваш номер, 23?

— Одним словом не скажу, це було й не­сподівано, й очікувано водночас. Кожен їде до студії, сподіваючись, що саме його номер стане щасливим, шанси високі. І я сподівався. Але все одно був шокований!

— Вам вдалося виграти максимальні 500 000 гривень! Тижнем раніше також виграли найбільший приз цього конкурсу. Для головних переможців конкурсу — по­лоса суцільного везіння.

— І я в ній опинився — це чудово!

— Розкажіть про себе, пане Миколо, нашим читачам цікаво все.

— Мені в цьому році виповниться 63 роки. Закінчував Київський інститут харчової промисловості, працював на виробництві, займався бізнесом, зараз маю невеличкий магазин. Я щасливий батько й дідусь, маю трьох синів та чотирьох онуків. Один син живе в Америці, другий — в Англії, а третій, молодший — в Україні, зі мною.

— Широка географія, нічого сказати. Всім разом вдається інколи зібратися?

— Ось це проблема, правда.

— «Лото-Забава» давно ба­витеся?

— Перші лотерейні білети я купив років 20 тому, потім жит­тя закрутило — діти, робота, і на якийсь час я про лотерею забув. А років три тому товариш виграв приз, і мені захотілося. Купую на кожний тираж по 5 білетів, якщо акція, тоді більше.

— Виграні 500 000 гривень на себе витратите або є інші плани?

— Старшим синам батькова підтримка давно не потрібна, а молодшому хочу допомогти поновити автомобіль. Ну, щось і собі залишу. Виграш гарний, я дуже задоволений!

ЗНОВУ ВИГРАЛИ 1 700 000 ГРИВЕНЬ!

Великому виграшу Миколи Степановича передував ще більший, головний щаслив­чик «Великої гри» 1146 тиражу «Лото-Забава» виграв 1 000 000 гривень! До речі, свій щасливий білет він придбав на сайті лотерейного оператора, — робіть висновки, панове. Цікава деталь, — останньою з ло­тотрону випала кулька № 4, й саме четвірка активно фігурує в числах 404 та 24, про які ми говорили вище.

Таким чином, цієї неділі, як тижнем рані­ше, знову було виграно крупних призів на суму півтора мільйони гривень. Плюс до цього — додаткові 200 000 гривень в акції «Вигравай 1 000 000 гривень на літні фантазії!» Це був вже третій кційний розіграш, в яко­му двоє чергових переможців виграли по 100 000 гривень.

Шановні читачі! Попереду ще 2 акційні розіграші, 1 та 8 серпня, в яких ви можете ви­грати призи додаткові призи. Нагадуємо умови: придбайте 3 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 25 грн кожен (з «Парочкою») однією покупкою та зареєструйте акцій­ні комбінації з білетів СМС-пові­домленнями на короткий номер 330 (кожну комбінацію — окре­мо) до 20:15 суботи. Далі все вирішує жереб, і ми схрещуємо пальці на вашу удачу!