Шановні читачі, сьогодні ми поставимо останню крапку в освітленні новорічної акції «Додатково! 100 тисяч гривень на подарунки!», яка стартувала у 2020 році й закінчилася у 2021‑му. П’ять тиражів «Лото-Забава», 1114–1118, п’ять акційних розігра­шів, — і п’ять додаткових призів по 100 000 гривень дісталися переможцям. Загалом було виграно 500 000 гривень!

Ми поставила перед собою амбітну мету — познайомити вас із усіма акційни­ми щасливчиками, і це нам вдалося. Ви вже прочитали інтерв’ю з паном Андрієм із Києва, паном Віталієм із Старокостянтиніва, пані Ольгою з Чернівців та пані Мариною із Білої Церкви. Сьогодні наша співрозмовниця — пе­реможниця новорічної акції 1118 тиражу «Лото-Забава» (розіграш відбувся 10 січня) пані Надія з Харкова.

Пані Надіє, Вам вдалося виграти додат­кові 100 000 гривень в останньому акцій­ному розіграші. А в чотирьох попередніх Ви також брали участь?

Я учасниця всіх акцій «Лото-Забава» вже багато років. І завжди купую білети на кожен акційний тираж. Новорічна акція також не стала виключенням із мого правила.

Ви сподівалися на перемогу напередодні цього розіграшу, чотири невдачі Вас не збентежили?

Сподівалася, скажу більше, я сподівалася виграти мільйон! Тому що я завжди вірю, що виграю велику суму, тільки не знаю, коли це станеться.

Чудова настанова для шанувальника лотерей. Як Вам вдається підтримувати такий бойовий натрій, адже стаж участі в лотереях чималий і Ваш вік, як ми розу­міємо, також.

Мені скоро 70, але душею я ще молода! І падати духом — це не моє, треба триматися за будь-яких обставин.

За роки участі в «Лото-Забава» Ви дося­гали помітних результатів, що запам’ята­лося найбільше?

Дуже великі призи до останнього часу об­ходили мене стороно. Одного разу виграла 10 000 гривень, на подорож, побутову техні­ку від «Лото-Забава» отримувала. А запам’я­тався мій приїзд до студії у 2013 році. Хоча я дивилася розіграш з лави для запасник, але з Толею та Ларисою сфотографувалася, на екскурсії по столиці побувала. Це для мене незабутньо.

Як рідні люди ставляться до Вашого хобі?

Позитивно. Інколи посміюються, але вони мене розуміють. Я працювала інженером на авіазаводі, зараз на пенсії. Гроші невеликі, от мій зять і жартує, Ви купуйте лотерейні білетики — розбагатієте. Дожартувався!

Які плани на виграш?

Плани великі. Тепер бабуся Надя відпочине на повну!

Класна відповідь. Бережіть себе, бажа­ємо Вам міцного здоров’я та… виграти мільйон!