Для тих, хто вранці цієї неділі слідкував за розіграшем 1133 тиражу «Лото-Забава», перші слова ведучих стали цілковитою не­сподіванкою. Анатолій Гнатюк і Оля Грине­вич заговорили одразу на декількох мовах, привітавши учасників лотереї англійською, іспанською, французькою, німецькою, італій­ською та навіть гавайською! Ми знаємо, що Народний артист України чимало мандрував світом, всю Європу об’їздив вздовж і поперек (до речі, дуже добре володіє німецькою). Та й Оля відома своєю пристрастю до мандрівок. А до Гавайських островів ще, здається, ніхто з них не долітав-не допливав. Тим не мен­ше, привітання гавайською — Алоха вийшло в обох чудово, місцеві жителі точно постави­ли б п’ятірку за вимову.

Незвичний вступ, що й казати. До чого він? Пояснення просте, — програму «Лото-Забава» дивляться не тільки на українському телеканалі «1+1». Багато людей спостері­гають за розіграшами (слава Інтернету!) за допомогою комп’ютера або смартфона на сайті лотерейного оператора msl.ua чи на YouTube каналі. Або на сторінці «Лото-Забава» у соцмережі Facebook. Можливостей море, і в цьому плані ми з вами живемо в ди­вовижний час, погодьтеся. Де би не були, вдо­ма чи на дачі, у відпустці чи у відрядженні, за кордоном — перегляд розіграшів у прямому ефірі чи в запису завжди для вас доступний!

12Й МІЛЬЙОНЕР 2021 РОКУ

Не знаємо, шановний читачу, який спо­сіб ви обрали цієї неділі, але впевнені, що розіграш вам сподобався. Адже в ньому був і виграний мільйон, і яскраві емоції головно­го переможця «Багаті та відомі», і інтуїтивні знахідки учасників гри по телефону. Тож, прослідкуємо за подіями крок за кроком.

Здобувати лотерейні призи першою з учас­ників тиражу розпочала учасниця «Мані на дивані» пані Владислава із Запоріжжя, за­телефонувавши до студії. Вона роздивилась на екрані свого телевізора чи комп’ютера вер­бу в руках ведучої й виграла 5 000 гривень, а потім, не вгадавши вагу кульок, подвоїла свій здобуток. Друга учасниця розіграшу при­зів по телефону, пані Ірина з Полтавщини, як здалося всім, хто чув у прямому ефірі, тільки пробігла марафон — так запихалася й розхвилювалася. Нарешті, вгамувавши звук свого телевізора, вона змогла поспілкуватися з ведучими й виграла, як і перша учасниця, також 10 000 гривень.

Між цими двома перемогами сталася ще одна подія — дуже вагома. Маємо на увазі виграш головного призу розіграшу «Пароч­ка» — 300 000 гривень! Ми доволі давно очі­кували на цю подію, і сьогодні хочемо приві­тати вдалого учасника, який придбав білет «Лото-Забава» з комбінацією(-ями) «Пароч­ка» за допомогою Інтернету, онлайн. Черго­вий онлайн-переможець, це не випадковість, адже все більше учасників лотереї обирають саме такий спосіб покупки лотерейних біле­тів: зручний, швидкий, безпечний!

Розіграш мільйонів «Велика гра» тривав не довго, з лототрону випала лише 21 куль­ка, після чого пролунала команда «Стоп!» і комп’ютер видав результати. Головним ща­сливчиком виявився учасник, який придбав білет на Житомирщині й став 392‑м мільйо­нером в історії «Лото-Забава», 12м міль­йонером цього року. Вітаємо переможця!

«ФУТБОЛЬНА КОМАНДА» З ЖИТОМИРЩИНИ

На останніх хвилинах програми завершив­ся конкурс «Багаті та відомі», в якому голов­ний переможець, учасник № 12 Броніслав Адольфович Рафальський, мешканець села Троянів Житомирської області ви­грав 100 000 гривень. Найбільше враження справляє цього разу не сума виграшу (яка могла бути у 5 разів більшою), а той факт, що разом із переможцем у студії були присутні ще семеро його родичів: дружина, зять, дві доньки, кума…! Як так, запитуєте ви? Дуже просто, — зять пана Броніслава Роман при­дбав на відповідний тираж «Лото-Забава» більше 30 білетів і всі зареєстрував. Удача посміхнулася, і він та його родичі отримали 8 запрошень до студії. «Майже ціла футбольна команда», — жартували вони після розіграшу. Дивовижно також і те, що Роман Кащук вже був героєм наших репортажів. 8 березня 2020 року він разом із дружиною гостював у сту­дії й отримав сертифікат переможця акції «Подорож до Лас-Вегаса», власника призу на суму 200 000 гривень!

На фото ви бачите не всю «футбольну ко­манду» щасливчиків, але пана Богдана, якому 69 років, та пана Романа впізнаєте. Хочеться побажати цій дружній родині не втрачати переможного настрою та вигравати якомога частіше. Їхня активність та любов до лотереї заслуговують на наступні виграші. Пані Удача це знає!