Великими цифрами неможливо не цікавитися, неможливо не реагувати на цифри рекордів, навіть якщо ви абсолютно до них не причетні.

Ну а ми з вами ще як причетні, для нас народження кожного нового мільйонера «Лото-Забава» – це справжнє свято, привід разом порадіти та привітати один одного з новим щасливчиком та новими рекордами. І справа тут не в самих цифрах, а в тому, що кожний рекорд і кожний новий мільйонер – це віддзеркалення нас самих, наших сподівань та мрій. Коли хтось виграє мільйон, це для нас означає, що й ми можемо виграти мільйон – проста логіка кожного гравця.

Сьогодні ми вітаємо поки що невідомого щасливчика, який придбав білет «Лото-Забава» 620 тиражу в Києві й став 89-м мільйонером лотереї. Наприкінці шостого місяця року маємо вже сьомого мільйонера, – не рекордний графік, але хто знає, яким будуть наступні місяці, можливо, рекордно бурхливими?!

«Велика гра» минулого тиражу подарувала великий виграш ще одному гравцю, тому особливо уважно просимо перевірити свої білети жителів Криворіжжя, де виграно майже 300 000 гривень.