У неділю, 22 травня лотерея бінго відзначилася відразу двома подіями – початком літньої призової акції та народженням чергового лотерейного мільйонера. Тепер число супер щасливчиків становить 87!!!

Герой із Чернігівської області придбав білет 615 тиражу, в якому реалізувалася мрія сотень тисяч учасників гри, закреслив в одному ігровому полі 3 лінії з однією пільговою підковою й став 5-им мільйонером «Лото-Забава» 2011 року!!!

Здається, гра надолужує втрачений у перші місяці року час та намагається вивести криву народження мільйонерів на рекордний рівень. І це надихає всіх азартних шукачів лотерейних мільйонів на нові лотерейні подвиги. Удачі вам, панове, в цьому надзвичайно цікавому марафоні!

А в студії «Лото-Забава» в неділю нагороджували переможців. Спочатку пана Сергія Колодюка, який приїхав із Житомира та виграв у «Полюванні за грошима» 203 000 гривень, скориставшись екстравагантним правилом цього конкурсу: відкрив найменшу суму — отримуй не лише її, а й 200 000 грн. (якщо нікому іншому не вдалося їх відкрити).

Кремезний спортивний (займався веслуванням, футболом, боксом, бодібілдингом) водій маршрутного таксі виявився напрочуд впевненим у собі.

— Я відкрив літеру «Л», тому що мою дружину звуть Оленою, російською Лєною, а нашу донечку – Лєрою, їй завтра виповниться 8 місяців, — розповів пан Сергій. – Коли побачив, що виграв 3 000 гривень, вже не сумнівався, що заберу й 200 тисяч. Я взагалі по життю такий, що задумав – обов’язково зроблю. Граємо в «Лото-Забава» років 5, граємо старанно, тиражів не пропускаємо. Спочатку дружина мого азарту не розуміла, а тепер сама нагадує мені, щоб не забув купити 2-3 білети. Ще не знаю, як будемо витрачати цю велику суму, можливо, спробуємо покращити свої квартирні умови. Мені за ці 10 хвилин після гри вже зателефонували стільки знайомих, що я почуваю себе справжньою зіркою! — із щасливою посмішкою додав пан Сергій.

І ще одна зіркова пара гравців «засвітилася» на екранах України в цьому ефірі «Лото-Забава» — головна переможниця минулого 614 тиражу пані Марина Кутова та її син Андрій, які приїхали до столиці з Нікополя. Сором’язливі щасливчики отримали пам’ятний сертифікат на суму 236 886 гривень. Для тимчасово безробітної пані Марини, яка тільки-но піднялася з лікарняного ліжка після тяжкої хвороби, цей виграш – просто подарунок Всевишнього. А подякувати за нього вона має своїй матусі Ларисі Степанівні, яка завзято грає в «Лото-Забава» багато років, та сину, який купує для бабусі лотерейні білети й сам часто дивиться розіграші разом із нею.

Минулий розіграш завершився нагадуванням ведучих про рекордний джек-пот розміром 9 000 000 гривень та закликом почати реєструватися в літній акції, розмову про яку ми продовжуємо в наступному матеріалі (див. нижче).

Я. ГРАВЕЦЬ