Дуже недовго, лише 3 тижні довелося чекати народження нового мільйонера державної лотереї «Лото-Забава» після виграшу рекордного восьмимільйонного джек-поту.

Унікальна лотерея, якій просто немає рівних в Україні, знову довела свою перевагу, народивши 78-го в історії гри, 15-го в цьому році щасливчика-мільйонера! Розіграш 577 тиражу завершився зірковою перемогою гравця, який придбав лотерейний білет в Дніпропетровську. Три лінії в одному ігровому полі, закреслені за допомогою однієї підківки – ось такий нескладний сюжет цього щасливого білету, сюжет, повторити який раз від разу вдається новим й новим щасливчикам лотерейної гри «Лото-Забава».

Так, шановні, улюблена гра продовжує вражати нашу уяву рекордними сумами виграшів, рекордами народження мільйонерів, рекордним числом щасливих людей, які стають такими завдяки неймовірно цікавій та виграшній грі «Лото-Забава». Що не розіграш, то нові щасливчики! Що не тиждень, то нові зустрічі в студії «Лото-Забава» з гравцями, котрих не обійшла стороною щаслива лотерейна доля.

Знайомтеся, Марина Дученко із Обухова Київської області – героїня 576 тиражу, красуня, дружина, бухгалтер, мама 6-річної донечки Настусі. Лотерейна гра увійшла в життя Марини давно, її мама дуже любила лотерею «Лото-Забава» й часто вони разом закреслювали номери в білетах, раділи невеличким виграшам. Але кілька років тому смерть забрала маму, горе надовго відволікло Марину від лотерейної розваги. Лише недавно вона знову почала купувати лотерейні білети. Й тут сталося справжнє лотерейне диво, про яке Марина розповідає з захопленням.

– Напередодні цього неймовірного щастя я бачила уві сні маму, вона вимовила фразу: «Не запізнись на «Забаву». Після цього, чи повірите, я була абсолютно впевнена, що виграю великі гроші. У мене було два білета цього тиражу, які я придбала в Коростені Житомирської області, де була в гостях у батьків чоловіка Андрія. Дивилася гру й уважно перевіряла білети. В «Забава плюс» один з них виграв 2 гривні. У «Великій грі», здавалося, щастило іншому білету, тож я приділила йому всю увагу. Коли назвали номери білетів-переможців, я побачила, що мій відрізняється від виграшного лише останньою цифрою. «Як таке могло статися, адже я повинна була виграти?!», – такою була моя перша думка. І тут я схаменулася й взяла до рук перший білет, він виявився саме тим – виграшним, на суму більше 120 тисяч гривень! Поруч зі мною був чоловік та його сестра, ми всі разом від щастя плакали та сміялися. А я впевнена, що своїм виграшем забовязана моїй рідній, незабутній, назавжди любимій мамі. Й, безумовно, спасибі грі «Лото-Забава», – завдяки якій ми, нарешті, вирішимо квартирне питання!

Ще одна щаслива молода мама стала багатою на очах усієї країни, вгадавши літеру, за якою приховалися 200 000 гривень «Полювання за грошима». В синьому секторі Юлія Іванущак (з Чернівців) займала місце в першому ряду й першою полювала за виграшем. Вона не залишила жодного шансу всім іншим гравцям, відразу заволодівши найпрестижнішим призом. Юлія працює медсестрою в міському «Будинку дитини», дуже любить дітей та свою благородну справу. Її сину Сашку 5 з половиною років, і Юлія сподівається на виграні гроші зробити чимало корисного не лише для своєї дитині, а й для багатьох діточок, до яких життєва доля не дуже прихильна.

У неділю було виграно останню путівку на відпочинок на Кіпрі спільної літньої акції лотереї «Лото-Забава» та туроператора «МІБС Тревел». Закінчилося календарне літо, й пора вигравати щось новеньке, не менш цікаве та привабливе. Почекаємо, що підготує для своїх шанувальників улюблена гра.

А поки що поздоровимо з виграшем путівочки на Кіпр (на 2 персони!) пана Сергія Єсько з Запоріжжя. Веселий та балакучий гравець скаржиться, що рідні не розуміють та не розділяють його пристрасті до гри. А він грає й намагається їх перевиховати. Здається, свого домігся!

– Моя теща багато разів повторювала, що не може закреслити навіть 2 лінії, а нещодавно закреслила. Дружина казала, що я нічого путнього не виграю, а я виграв і повезу її до Кіпру!

Давайте-давайте, шановні гравці, перевиховуйте близьких, рідних, знайомих. Чим більше людей грає у «Лото-Забава», тим щедрішою стає ваша улюблена гра. Хоча, куди вже щедріше, й так мільйонери народжуються двічі на місяць!

Граємо, виграємо, живемо на повну, радіємо за кожного переможця! І тільки так!