Варто лише побажати, й тоді в кожному дні життя, майже в будь-якій події можна знайти щось радісне й святкове.

А коли саме життя дарує нам гарний привід для свята, то навіщо від нього відмовлятися. Саме так вирішили організатори державної лотереї «Лото-Забава», коли готувалися до проведення 777 тиражу.

777 — погодьтеся, дуже красиве число, щасливе число. Ну як було не відзначити 777 тираж найпопулярнішої лотереї в Україні? Відзначили: святкували, їли в студії величезний, красивий святковий торт, прикрашений трьома солодкими сімками. Та ще й підкріпили святковий настрій виграшем одного мільйона гривень, — постаралися два гравці, із Вінниці та Полтави, заробивши відразу по 500 000 грн.!

Ви звичайно пам’ятаєте, що два тижні тому, 15-го червня гравець лотереї «Лото-Забава» виграв джек-пот розміром у 3 770 000 грн. Переможцю знадобився тиждень, аби усвідомити факт виграшу та з’явитися для його оформлення в представництво МСЛ. Героїня 775 тиражу — жінка на ім’я Ольга. Вона живе в селі на Сумщині, виховує трьох дітей. На виграні в «Лото-Забава» гроші планує купити власну квартиру. У лотерею пані Ольга грає давно й найбільшим виграшем, який їй вдавалося виграти раніше, були 600 гривень.

— У лотерею я граю скоріше за звичкою, аніж із метою виграти джек-пот, — розповіла переможниця. — Коли декілька років тому виграла 600 гривень, то від щастя не знаходила собі місця! А про мій сьогоднішній успіх навіть не знаю, що сказати, виграти більше трьох мільйонів — це неймовірна, казкова удача!

Цікаво, що про свою перемогу пані Ольга дізналася лише тоді, коли прийшла до пункту розповсюдження, щоб купити білети на наступний тираж.

— У день розіграшу лотереї я хрестила свою дитину, — згадує пані Ольга. — Через це не дивилася розіграш по телевізору. Наступного тижня пішла звіряти свої старі білети та купувати нові, продавець перевірив мій білет на терміналі раз, другий, а потім несподівано заявив мені, що я зірвала джек-пот! Я була шокована.

Пані Ольга стала 210 мільйонером «Лото-Забава» в історії гри та дев’ятим мільйонером цього року. Після виплати всіх податків вона отримає 3 130 000 гривень.

Великий успіх приходить до учасників лотерейної гри завжди несподівано. Шок, радість, шалені емоції… А що потім? А потім треба спокійно й виважено вирішувати, як найкраще використати виграні гроші. Справа не така проста, як здається на перший погляд. Адже жоден із переможців до виграшу ніколи не мав справу з такими великими грошима. Тут варто не поспішати, не робити необдуманих кроків та зосередитися на головних проблемах, які треба вирішувати вашій родині.

Наприклад, коли в 2004 році Катерина Андріївна Романець, яка мешкає в селі Черкаської області, виграла в «Лото-Забава» 150 тисяч гривень, поділивши головний виграш із другим щасливчиком, вона не поспішала, а зважено, спокійно все обдумала.

— На той час це була значно вагоміша сума, ніж сьогодні, — пригадує пані Катерина. — А для нашої небагатої родини — дуже великі гроші. Ми із чоловіком дуже серйозно подумали й прийшли до висновку, що виграш допоможе нашим донькам вирішити квартирне питання. Сьогодні обидві вони — киянки!

З пані Катериною ми познайомилися минулої неділі в студії «Лото-Забава», куди її запросили зовсім не в ранзі переможця минулих років, а для участі в розіграші «Щасливий номер». Після свого великого успіху десятирічної давності азартний гравець ані на тиждень не кидала гру, продовжуючи купувати лотерейні білети кожного тижня. І в новому розіграші «Щасливий номер» пані Катерина стала брати участь із самого початку. Позаминулої гри її номер телефону став щасливим, і ось пані Катерина приїхала до Києва, щоб спробувати збільшити свій стартовий виграш (5 000 грн.). Зупинитися в столиці, слава Богу та «Лото-Забава», є в кого (!), до студії вона приїхала з молодшою донькою Ольгою. Сміливо крутонула Колесо та збільшила свій виграш втричі, вигравши 15 000 грн. Наші вітання гравцю-ветерану, гравцю-переможцю!

Вітаємо також новачка лотерей пана Сергія Леонідовича, водія тролейбуса із Запоріжжя. Вдалому гравцю пощастило з третього підходу виграти в лотерею «Топ» 500 000 гривень. Якщо точніше, вітати треба насамперед його доньку Мирославу, яка, подивившись по телевізору декілька розіграшів, надихнула батька купувати білети «Тіп» і «Топ». Два перші рази він купував білети «Тіп», а третього разу продавець сказав, що білетів «Тіп» немає, можна зіграти в «Топ».

— Це дещо дорожче, — каже пан Сергій, — але я все ж таки купив 2 білета по 5 грн. Виявилося, недарма розщедрився.

Вечірній розіграш вони дивилися разом із Мирославою. Випадали кульки, й донька промовила: «Ну тепер нам для повного щастя не вистачає нуля». — «Зараз випаде», — миттєво відповів батько. Так і сталося. Чудовий виграш новачків скоріше за все піде на вирішення квартирного питання.

Я. Гравець