Ну що, панове, бажаєте святкових сюрпризів? Мабуть ваші бажання почув Дід Мороз чи Санта-Клаус, тому що в передостанньому розіграші «Лото-Забава» ми стали свідками справжнього новорічного сюрпризу — один мільйон гривень розділили між собою одразу 6 учасників 1167 тиражу! Народження 40‑го мільйонера ми не дочекалися, втім, одразу 6 шанувальників лотереї виграли по 166666 гривень. Відзначилися учасники із Тернопільської, Запорізької, Одеської, Хмельницької та Дніпропетровської областей, а також один щасливчик, який придбав білет на сайті msl.ua. Вітаємо компанію переможців! Скоріше звертайтесь на гарячу лінію 8800 21 65 та отримуйте інформацію щодо оформлення ваших новоріч‑ них призів. Цікаво зазначити, що з лототрону «Великої гри» цього разу випала доволі стандартна кількість кульок—27. Чому три лінії з підковами змогли закреслити в своїх білетах одразу 6 учасників? На це запитання може дати відповідь тільки пані Удача. Або діди з білими бородами, про яких ми згадували вище. Так чи інакше, а сюрпризний тираж увійде в історію лотереї. Цієї неділі студію «Лото-­Забава» прикра‑ шали ялинки, акційний автомобіль і… маленький сніговичок, який з’явився не просто так. Для користувачів мережі Facebook, які дивилися на своїх гаджетах пряму трансляціє розіграшу, він став ключиком до виграшу призу в 1000 гривень. Щоб виграти цю суму, їм треба було визначити номер зони, у якій знаходиться сніговичок, та залишити відгук на сторінці «Лото-­Забава». Простеньке ранкове завдання, і хтось таки не полінувався, виконав його та виграв приємну суму, вітаємо! У розіграші «Мані на дивані» відзначилися одразу два мешканці столиці. Пані Наталія виграла 10000 гривень, а пан Сергій максимальні 50000 гривень! У конкурсі «Багаті та відомі» призовим став зелений ряд. А серед п’ятірки його «мешкан‑ ців» най везучим—Степан Степанович Лопатнюк із міста Миколаїв, №17, який виграв 100000 гривень. Його обличчя здалося нам знайомим…, і точно, пан Степан вже гостював у студії, і кожного разу «з подачі» своєї дружини, пані Любові, яка бере участь у лотереї 90‑х років, але сама приїхати не може. Втім, цього разу вона виграла запрошення не лише для чоловіка, а й для онука (№ 20). Ми бажаємо активній учасниці лотереї та її помічнику здоров’я та нових перемог у 2022 році!

ПЕРШИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ АКЦІЇ: «НА ЦЬОМУ ЗУПИНЯТИСЯ НЕ ПЛАНУЮ!»

13‑го грудня виграли перший акційний автомобіль в акції «Лото-­Забава», присвяченій новорічним святам. Переможцем виявився 56‑річний Георгій Штефанович із Чернівців. Ви зрозумієте його радість з приводу вигра‑ шу, дізнавшись, що пан Георгій має стареньке авто, яке давно мріє змінити на новеньке! «Я купляю білети «Лото-Забава» з першого тиражу і намагаюсь не пропускати жодного розіграшу. Дуже люблю цю лотерею,— говорить переможець.— Три роки тому мені пощастило бути учасником розіграшу в студії, але виграти дійсно великий приз до цього часу не вдавалося. Максимум — виграші за дві закреслені лінії. Проте, у лотерею «МЕГАЛОТ», 8 років тому, я виграв за 5 вгаданих чисел доволі значну суму. Та все одно, «Лото-Забава»— це моя найулюбленіша лотерея! Коли проводяться акційні розіграші, я завжди беру в них участь. Так і цього разу—купив чотири білета і… виграв автомобіль. Я дуже радий! Це чудовий приз, який мені дуже згодиться. Автомобіль для мене—необхідність. Я часто їжджу у село на своєму старенькому авто і вже досить давно мрію про нову машину. Знаєте, зараз не прості часи, важко з роботою… Я працюю різноробочим, не втрачаю жодної можливості заробити якусь копійку, але купити новий автомобіль не можу, і ось мені так пощастило… Але я на цьому зупинятись не планую. Знову купив чотири білета і продовжую брати участь у акції. Може, мені ще раз пощастить?!» Ми вітаємо Георгія Штефановича з перемогою у першому акційному розіграші та бажаємо йому ще багато виграшів у майбутньому.

2 АВТО ВИГРАНО, НА ЧЕРЗІ ЩЕ 3

А вам пропонуємо вже сьогодні включитися у боротьбу за бажаний приз і виграти автомобіль у новорічній акції «5 крутих АВТО до зимових свят додатково!». Дві автівки вже виграно, а ще 3 іномарки «CITROЁN» чекають на своїх власників. Не втрачайте шанс стати власником нового автомобіля, грошовий еквівалент якого становить 500000 гривень. Для цього треба зробити зовсім небагато. Придбайте однією покупкою 4 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 25 гривень (з комбінацією «Парочка»). У кожному акційному білеті надрукована додаткова акційна комбінація. Кожну додаткову акційну комбіна‑ цію необхідно надіслати окремим SMSповідомленнями на номер 330. При цьому, з одного номеру мобільного телефону можна надіслати необмежену кількість комбінацій. База акційних комбінацій створюється окремо для кожного тиражу. SMS приймаються на кожний тираж з 10:00 неділі до 20:00 суботи, що передує розіграшу тиражу, вказаного на білеті. Увага! В акції беруть участь білети, придбані як в пунктах розповсюдження, так і онлайн. У другому акційному розіграші, який про‑ йшов цієї неділі, удача посміхнулася учаснику, який придбав акційні білети традиційним способом. Щасливу точку продажу переможець знайшов у місті Каховка Херсонської області. Вітаємо другого щасливчика новорічної акції! Шановні читачі, про акційних переможців ми обов’язково розповімо в наступних випусках газети, але вже у новому 2022 році (перший випуск газети вийде з друку 10 січня). Тож сьогодні маємо останній шанс закликати до активнішої участі в акції. Любі друзі, не втрачайте можливість виграти у «Лото-Забава» класне авто, боріться за мільйони, за джекпот. І нехай вам щастить! З Новим роком!