Новорічна акція від «»

Шановні гравці! Напередодні Нового 2020 року державна лотерея «Лото-Забава» розпочинає призову акцію, присвячену новорічним святам. Лотерейна фабрика мільйонерів дбає про те, щоб ваші новорічні побажання отримали реальну силу. Щоб ваші мрії про мільйони та новенькі автомобілі здійснилися якомога скоріше. І дарує своїм шанувальникам додаткові шанси на додаткові новорічні призи. 5 авто* за 5 000 000 додатково!

Акція триватиме протягом 5-ти тиражів: з 1062 по 1066.

Акційні розіграші відбудуться 15, 22, 29 грудня 2019 року та 05, 12 січня 2020 року.

Загалом, протягом святкових тиражів буде розіграно 5 000 000 гривень (додатково до всіх стандартних призових категорій).

Щотиражу буде розіграно автомобіль вартістю 1 000 000 гривень з податками.

 

Як стати учасником розіграшу?

Придбайте 5 або більше білетів «Лото-Забава» на акційний тираж вартістю від 20 грн. однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбінація. Щоб номер телефону гравця потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації  за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію – окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного номеру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

SMS -повідомлення прийматимуться до 20.00 суботи напередодні розіграшу тиражу, позначеному в лотерейному білеті.

Як визначатимуть переможця?

Під час розіграшу в прямому ефірі серед  унікальних додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначена  одна комбінація.

Для оформлення виграшу переможець повинен приїхати до студії за запрошенням співробітника, який зателефонує, та надати 5 акційних білетів на той тираж, у якому він був визначений як переможець. В одному з цих білетів обов’язково має бути надрукована додаткова акційна комбінація, яка була визначена виграшною за результатами розіграшу відповідного тиражу лотереї.

Нагородження переможця відбувається під час проведення програми Лото-Забава, після чого переможець оформлює виграш у своєму місті за документами, що отримує в студії.

Шановні читачі! Новорічна акція стартувала цієї неділі, тож у вас є можливість здійснити свої мріє в найближчому розіграші «Лото-Забава». Купуйте лотерейні білети на точках продажу або через Інтернет. Вигравайте самі та даруйте білети рідним — здійснюйте ваші мрії якомога скоріше!

*Під авто розуміється сума коштів — 1 000 000 грн.