Цієї неділі завершилась новорічна акція від «Лото-Забава» під назвою «5 крутих АВТО до зимових свят додатково!»,— було виграно останній із п’яти автомобілів Citroën C-Elysée, кожен вартістю півмільйона гривень. 12-го, 19-го, 26 грудня 2021 року та 2-го, 9-го січня 2022 року учасники акції виборювали, додатково до всіх стандартних призів, класні автівки. Або, за бажанням переможців, призову суму їхньої вартості — 500000 гривень. Святковий марафон назвав п’ятірку щасливчиків, які загалом виграли додаткові призи на 2 мільйони 500 тисяч гривень.

ПОЇХАВ ДОДОМУ НА ВИГРАНОМУ АВТО

26 грудня на прямому ефірі «Лото-Забава» гостював власник першого з 5-ти акційних авто Георгій Штефанович Дарічук—65-річний мешканець міста Чернівці. Про свій виграш він дізнався ще 12 грудня (у день розіграшу), а за два тижні спеціально приїхав до Києва, щоб забрати авто еквівалентом 500 000 гривень із салону та отримати в студії «Лото-Забава» пам’ятний чек із рук ведучих, Анатолія Гнатюка та Ольги Гриневич. Одразу після закінчення розіграшу Георгій Штефанович разом із журналістами та представниками «М.С.Л.» попрямував на тестдрайв нового Citroën C-Elysée. В автосалоні йому оформили всі необхідні документи, а також замінили літню гуму на зимову,—переможець вирішив повертатися до Чернівців одразу на виграному авто! Під час інтерв’ю журналістам пан Георгій розповів, що є давнім шанувальником лотерей від «М.С.Л.» і, зокрема, «Лото-Забава». Білети він почав купувати ще з другого тиражу лотереї, ось і рахуйте—понад 23 роки тому. Звичайно, всі ці роки пан Георгій мріяв про великий виграш. А коли до нього зателефонував представник лотерейного оператора, щоб привітати з виграшем та запросити до Києва, ветеран лотереї… спочатку не повірив. Йому здалося, що це жарт, мабуть хтось просто захотів покепкувати. Але згодом усі сумніви відпали. «Я дуже радий виграшу,— розповідає пан Георгій.—У мене вже є машина, але вона така стара! Давно треба було міняти, а тут як раз акція у «Лото-Забава». Я багато років купую лотерейні білети і завжди беру участь у акціях. Десь глибоко в душі я вірив, що колись такий день, як сьогодні, обов’язково настане! Я, до речі, тут у студії вже вдруге. Вперше був три роки тому в якості резервного учасника. Тоді я вперше побачив, як все це відбувається за лаштунками, як люди прямо в студії виграють, і після того ще більше повірив, що колись настане і мій час. Сьогодні я можу сказати твердо, що головне—вірити в успіх!»

ВИГРАШ ВИПАВ НА 5-Й БІЛЕТ!

Наталя Миколаївна з Каховки Херсонської області виграла акційне авто у День святого Миколая, 19 грудня (тираж 1167). Спілкуючись з нашим кореспондентом телефоном, вона розповіла, що найбільш активний учасник «Лото-Забава»—це її мама, Марія Іванівна, яка бере участь у лотереї з 4-го тиражу. Декілька років тому була запрошена до студії та виграла в «Полювання за грошима» достатньо велику суму. «Я часто купую білети для мамусі,— говорить пані Наталя,—а собі тільки під час проведення акцій. Мені чомусь здається, що саме в акціях більше шансів на успіх. Можливо, це лише мої вигадки, але бачите — я виграла автомобіль! Одразу після того, як до мене зателефонували з лотерейної компанії та привітали з виграшем, я подзвонила до мого чоловіка, щоб поділитися радістю. Але він довго не міг повірити в реальність виграшу. Я йому тлумачу, як це ти не віриш, якщо виграшний білет у моїй сумці лежить?! Нарешті здався (сміється). До речі, виграшним виявився білет, який я навіть не планувала купувати. Ви ж знаєте, для участі в акції треба було придбати 5 білетів, от я і вирішила взяти собі не 4, а 5 білетів. Ось цей, п’ятий білет і вирішив долю!» На сімейній раді власниці лотерейного виграшу було вирішено брати приз «натурою»,— новенький Citroën C-Elysée скоро з’явиться біля їхнього під’їзду.

ДОВГООЧІКУВАНИЙ УСПІХ

Переможець четвертого акційного розіграшу (тираж 1169, 2.01. 2022) Михайло Васильович із Золочіва Львівської області обрав замість авто грошовий еквівалент призу — 500000 гривень. В «Лото-Забава» він бере участь майже з перших тиражів і дуже щасливий, що його наполегливість і віра в свою удачу принесли такий чудовий результат. Михайло Васильович дивився прямий ефір розіграшу, під час якого доля обрала саме його акційну ігрову комбінацію. Розповідає, що зрадів неймовірно, просто був шокований подією, до якої йшов багато років. Оскільки у переможця вже є авто, а наміру міняти його на нове поки що немає, пан Михайло вирішив обрати грошовий еквівалент призу. Ми вітаємо переможця з його довгоочікуваним крупним виграшем і сподіваємось, що удача буде спіткати на нього ще не раз. Це лише початок, шановний пане Михайло, попереду у Вас багато нових щасливих миттєвостей, варто в це вірити! P.S. З власником 3-ї виграної машини, одеситом Віктором Олександровичем, ми спілкувалися лише декілька секунд: «Вибачайте, переходжу від одного святкового столу до іншого. Давайте поговоримо після свят!»—запропонував переможець. На тому й порішили